Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mindig a nő választ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindig a nő választ?

Figyelt kérdés

Tényleg csak a nő választ a párkapcsolatokban?


Kb minden nő ezt állítja nekem.


Ezzel szemben csak az én életemben nagyon sokszor fordult elő, hogy tetszettem egy lánynak, de nekem ő nem és ezért hiába "választott engem" nem lett közöttünk semmi.


Ismerek olyan nőket is akik elutasították a pasi közeledését, de a pasi mégis addig nyolmult amíg a nö össze nem jött vele.



Szerintem ez is egy általánosítás.



#párkapcsolat #Ki választ?
febr. 26. 08:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%

Mindig a férfi választ. Mi nők csak abból tudunk választani aki jön. Ha nem jön, majd jön más. De nem mi választottuk.

Van amikor a nő választ. Hát olyan is az a kapcsolat. Behálóz egy férfiatlan lúzert akit csicskáztathat.

febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
En ugy vqgyok vele a nő választ pl kivel all össze kivel fekszik le, de a férfi dönt hogy szex után lelép e v nem.
febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mind a két fél választ (ettől is szép az egész hogy nem csak az utolsó lehetőség vagy hanem a lehetőség).

Én nem szoktam nyomulni senkire soha, kezdeményezni.

A férfi választ ő kezdeményez a nőnél aki kiválasssza a férfit a többi közül. Legalábbis velek mindog így volt.

febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2%
A férfi választ. Ő tud dugni nem a nő.
febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
#4 És ha a nő azt választja, hogy nem akar dugni vele? Hibátlan logika...
febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha a nő nemet mond nem tudja d.gni.
febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%
5-6 nem a dugásra mond nemet a nő hanem a fsz viselkedésre meg az igénytelen büdös külsőre.
febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Egymást választják. Ha bármelyik fél nemet mond a másikra, akkor nem lesz kapcsolat, meg dugás sem.
febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Az választ, aki kezdeményez, a másik meg csak döntést hoz.

Nincs előírva, hogy ki tegye meg az első lépést! Akkor se dől össze a világ, ha ezt a nő teszi meg.

febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy mondanám, hogy mindkét fél választ, de a nő hamarabb.
febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!