Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mindig a nő választ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindig a nő választ?

Figyelt kérdés

Tényleg csak a nő választ a párkapcsolatokban?


Kb minden nő ezt állítja nekem.


Ezzel szemben csak az én életemben nagyon sokszor fordult elő, hogy tetszettem egy lánynak, de nekem ő nem és ezért hiába "választott engem" nem lett közöttünk semmi.


Ismerek olyan nőket is akik elutasították a pasi közeledését, de a pasi mégis addig nyolmult amíg a nö össze nem jött vele.



Szerintem ez is egy általánosítás.



#párkapcsolat #Ki választ?
febr. 26. 08:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez a tyúk vagy a tojás volt előbb szintű kérdés.
febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Te magad írod hogy nem.
febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
47%
Férfiként mindig én választottam eddig
febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
24%
Mindkettő választ/dönt élete során minimum egyszer.
febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16%
A nők nem rendelkeznek erkölcsi ítélőképességgel, a morál számukra valami idegen, felfoghatatlan koncepció, ezért ha döntenek is, azt ennek megfelelő komolysággal kell kezelni. Olyan nincs, hogy a nő választ.
febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
15-pardon?
febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%
Mindkét fél választ nyilván, mivel mindkettőjüknek igent kell mondani a másikra.
febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

"Férfiként mindig én választottam eddig"


Max. kinéztél valakit, aztán az illető döntött, hogy ő is akar tőled valamit vagy sem.

febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Mièrt lett lepontozva az első 3 vàlaszolò? Teljesen korrekt vàlaszt adtak.


Most màr kezdek kètelkedni a GYK tisztessègèben. Sokszor hozzàszòlàsok, kèrdèsek tűnnek el ès vannak lepontozva vàlaszolòk akik valamièrt nem tetszenek a GYK-nak.

febr. 26. 11:12
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, ezt arra szokták mondani, amikor a férfiak akarnak valamit az adott nőtől....

Persze, te is elutasíthatsz nőket, de mondom, ez akkor igaz, amikor neked és másoknak kell az a bizonyos nő.

Olyankor abszolút így van...és igaz a mondás!

febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!