Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz nőként egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz nőként egy ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy pasira, aki bejön. Szerintem leesett neki…előtte ő keresett azt hittem akar is valamit de az anno abbamaradt. Most is konkrét dolog miatt kerestem aztán ő érdeklődött mi van velem, persze utána levágta már gondolom h bejön nekem vagy nem tudom. Írta h menjek fel hozza..hat így egyből nem akartam. Nem tudtam eldönteni érdeklem e vagy sem. Mert válaszolt kedves volt kérdezni nagyon nem kérdezett de azóta tök ellaposodott a beszélgetés. Most meg megint el se olvasta amit írtam… Na ott tartok h felmennék hozza 30 felett vagyok de még nem voltam senkivel, nem vagyok szerelmes és örülnék ha megtörténne amúgy csak attól félek inkább hogy felmenjek egy kb idegen lakására. De talán nem bántana meg tudom h először kb mindenki idegen…szerintetek írjak neki emiatt konkrétan vagy hagyjam…mennyire elítélendő egy ilyen nő vagy már minden második ilyen? Elsősorban pasik véleménye érdekel de nők is írhatnak. Köszike
febr. 26. 09:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Én 30 éves szűz nőként, ha nem idegenről van szó ugye, tehát nem veszélyes, felmennék.
febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Én nem mennék fel ha szűz lennék ha nem egy idegenhez.

Baszki azért hív hozzá, hogy megdugjon minden teketória nélkül, bár még azt se tudhatod nem-e erőszakoskodna, vagy még rosszabbra képes.

Nem félted az életed?


Különben meg már másodszor kerested te fel és nem igazán érdeklődő feléd. Szerinted ismerkedni akar? Csakis szexet akar. Te belézúgsz ha lefekszel vele és azt csinál veled amit akar míg meg nem un.


Tök mindegy, hogy te szerelmes vagy, vagy se. Ő nem akar veled komolyan ismerkedni.


Semmi tisztelet nincs benne irántad!


Komolyan ilyen "férfira" pazarlod az idődet?


Bakker még egy fiúbarát is jobb lenne első, száz szexre, mint ő.


Ne legyen már lenn a léc, jó?

febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sose lehet tudni ki veszélyes ki nem…ezért van bennem félelem, de ő vonz. Nem szép az arcom, de vékony jó alakok van, ő egy iszonyat jó pasi. Tudom hogy nem akar tőlem semmi komolyat, viszont lehet ha megtudná h totál tapasztalatlan vagyok nem is akarná hogy felmenjek szex miatt sem.
febr. 26. 09:51
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Menj fel ha annyira vonz téged. Te dolgod. Én nem mennék fel hozzá még akkor se ha ismerném régóta, mert tényleg csak szexre akar téged. Én többet is szeretnék mint egy lyuk lenni.

Na de ha neked belefér hajrá.

febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Ribizli leszel a szemében, hagy meg magad annak aki meg is érdemli.
febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Most azt hiszi szerintem, hogy könnyű vérű vagy és amúgy sem lehet téged másra tartani így kihasználja a lehetőséget, hogy akkor felhív magához
febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kihasználni sokszor nem tudna mert elég messze élünk egymástól.. kvázi utaznom kellene hozzá.
febr. 26. 09:56
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h könnyűvérűnek tart..egy szóval nem írtam olyat amiből neki az jön le. Csak az eshetett le neki h bejön.
febr. 26. 10:00
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

LOL. Neki kéne hozzád még szexre is és nem fordítva.

Mi vagy te házhoz járó prosti, vagy házon belül lévő prostituált számára? Komolyan úgy akarod elveszíteni a szüzességed, hogy semminek se tart?

febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Komolyan úgy akarod elveszíteni a szüzességed, hogy semminek se tart?


Így van. Várjon szépen 50 éves koráig a szerelmes hercegre, fehér lovon.

febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!