Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz nőként egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz nőként egy ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy pasira, aki bejön. Szerintem leesett neki…előtte ő keresett azt hittem akar is valamit de az anno abbamaradt. Most is konkrét dolog miatt kerestem aztán ő érdeklődött mi van velem, persze utána levágta már gondolom h bejön nekem vagy nem tudom. Írta h menjek fel hozza..hat így egyből nem akartam. Nem tudtam eldönteni érdeklem e vagy sem. Mert válaszolt kedves volt kérdezni nagyon nem kérdezett de azóta tök ellaposodott a beszélgetés. Most meg megint el se olvasta amit írtam… Na ott tartok h felmennék hozza 30 felett vagyok de még nem voltam senkivel, nem vagyok szerelmes és örülnék ha megtörténne amúgy csak attól félek inkább hogy felmenjek egy kb idegen lakására. De talán nem bántana meg tudom h először kb mindenki idegen…szerintetek írjak neki emiatt konkrétan vagy hagyjam…mennyire elítélendő egy ilyen nő vagy már minden második ilyen? Elsősorban pasik véleménye érdekel de nők is írhatnak. Köszike
febr. 26. 09:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell 50 éves koráig várni, már rég túl lehetne rajta barátság extrákkal fajta kapcsolatban haverrral, aki nem nézi házhoz járó qrvának.


De menjen el hozzá, nem én nekem esne rosszul utána bármikor, hogy csak arra voltam jó.

febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen belemennék, de érdekel a személyed, nem csak a szex.

Ha tapasztalatlan vagy, nekem bejön, szívesen tanítok.


45/F

febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Biztos hogy nem így akartam volna elveszteni a szüzességem, hogy odautazok egy szinte idegen pasihoz, akinek tudom hogy csak egy 10 perc szórakozás lennék. Ennél még komolyan az is jobb ha összismerkedsz itt #12-vel...


Ha odautazol egy dugásért tuti ribinek gondol, de ha megtudja hogy szűz vagy, az meg olyan ellentmondás, hogy lehet az is maradsz.

Egyébként azt csinálsz amit akarsz, csak tudd hogy ez így elég gáz, meg azt is hogy nem érdekled, de ha már ugymond felajánlkozol, akkor nem fog visszautasítani.

Hozzáteszem egy nagyon vonzó pasihoz lehet én is utaztam volna, elvégre nekem is szórakozas akkor is ha csak 1 alkalom, azt meg pont lesz.rom mit gondol, ha csak nincsenek közös ismerőseink. De nem első alkalommal, igaz nem is 30 voltam akkor (hanem 20).

febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

" Írta h menjek fel hozza..hat így egyből nem akartam. Nem tudtam eldönteni érdeklem e vagy sem."


Olyan szinten érdekled, hogy utazz el hozzá, menj fel hozzá, és akkor nagy kegyesen megkúr, aztán viszlát. Ha tényleg így akarod elveszíteni a szüzességedet, hát rajtad áll. De az illető hozzáállása az maximum ennyi feléd. Esetleg ha bejött neki a dolog még hív később is, de simán lehet hogy lepattint majd, ráadásul szó nélkül eltünve hiszen az a könnyebbik út. Sőt mivel nincs tapasztalatod ezért valószínű le fog pattintani, mert arra jut majd hogy rossz veled a szex. Ez a típus sokszor csakis ezt nézi, illetve a kinézetet. Szóval döntsd ezalapján, hogy mit is akarsz.

febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudnod kell azt is, hogy az első alkalom sokszor kellemetlen, fájdalmas is lehet. Ez a srác nem fog törödni veled, csak a saját örömét fogja keresni. A rossz élmény pedig rá fogja nyomni a bélyegét a későbbi szexuális életedre.
febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
Szegény jópasi. Odautazol a szexért, ő azt hiszi, lesz egy óriási éjszakája, aztán kiderül, hogy 30 évesen szűz vagy aki azt sem tudja, hogyan fogja meg a kilincset...
febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz ha megvolt az aktus utána el is akar köszönni mondván dolga van , mert megkapta amit akart
febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van...nem írok neki ilyet, hülye voltam. Már lehet kb azért hivott szobára mert az egész beszélgetést félreértette...én nem tudok flörtölni, most kb r.b@ncnak néz pont engem, aztan ha tudná hogy nálam visszafogottabb nő kevés van a földön. Nem is tudom hogy jött ez a gondolat a fejembe totál kifordultam magamból. Nem tudom mit tegyek...
febr. 26. 18:17
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le! És mással ismerkedj inkább.
febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Próbáld meg a két véglet (túlzott visszafogottság és könnyűvérűség) közötti középutat megtalálni. Járj társaságba, lazíts, ismerkedj.
febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!