Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Határozott, rámenős nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozott, rámenős nőként mitől lehet most hirtelen ez a probléma, mit lehetne tenni megoldásként?

Figyelt kérdés
Eddig mindig én szedtem fel a nekem tetsző férfiakat, általában nyílt kommunikációval és élveztem, hosszú kapcsolatom is alakult így. Mondhatjuk, hogy én voltam a domináns, nem értek visszautasítások a férfiak részéről. Most viszont tetszik egy zárkózottabb, félénkebb pasi, én is neki. Egyszerűen a közelében elveszik az a megszokott magabiztosságom, annyira zavarba hoz, hogy alig bírok ránézni! Egyáltalán nem lép fel támadóan, nagyon finoman közeledik, kezdeményez beszélgetést, hetek óta megőrjít. Úgy érzem magam, mint egy sarokba szorított állat, emellett elképesztően vonz. Új számomra a dolog, nem szoktam félénken viselkedni, de a szavakat is alig találom. Másokkal ugyanúgy tudok beszélni. Hogy lehetne feloldani a helyzetet? Várjak még, mit lép? Valamiért képtelen vagyok a szokásos határozottságomat hozni. Tegnap társaságban közvetlenül mellém ült, kicsit hozzám is ért, amit eddig nem és alig tudtam jelen lenni fejben az adott szituációban. Miért lehet ez? 30 éves vagyok, több kapcsolaton és egyéjszakáson is túl és most mégsem értem saját magamat.

2022. márc. 20. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Megfelelési kényszered van.

Amit vagy felold vagy pont nem.


Ilyenekbol lesz az amikor vki féltékeny lesz, állandoan attol retteg mikor lép le a masik, a másik meg simán nyeregben van.

2022. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a fiú tényleg tetszik neked, nem olyan mint eddig, hogy megszerzem, ha netán mégsem, akkor úgy is jo, lesz más.
2022. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak valóban tetszik és segíteni pedig úgy lehet , hogy elmész vele egy randira és kinyomozod hogy mennyire tetszik mégis a másik.
2022. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, végre szerelmes lettél valakibe.
2022. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!