Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön nyaralás, normális?N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön nyaralás, normális?N

Figyelt kérdés

A baratom 2.alkalommal menne haverjaval nyaralni kulfoldre (2-3 pasi menne). Mar egyszer voltak egy even belul masik orszagban ilyen 4-5 napra mennek. Nem mondtam semmit az elsore, viszont most a másodiknál rosszulesik.


Tobb szempontbol is, velem meg soha nem volt kulfoldon, nekem mindig azt mondja nincs penze, sporolni kell mindenen, ne menjunk sehova csak max ami nulla Ft-ba kerul. A masik ugy erzem nem is szamitok annyira neki, ha nelkulem vagyik nyaralni/utazgatni. Tudom ez sokaknak elfogadhatatlan gondolkodas, de nekem ha egy par szereti egymast minden harmonikus akkor egyutt mennek kb mindenhova. Legalábbis a harmonikus paroknal ezt latom, egyutt nyaralnak, egyutt buliznak, jarnak tarsasgba stb ami nem jeletni azt hogy neha ne talalkozhatnank kulon csajok-pasik kavera/meccsre/mozira akarmire.

Azt is gondolom, hogy akkor vegulis nem is felt, hiszen nem hagyna magamra egy hetre.. jo ez tudom mar gazos gondolkodas, de komolyan ugy erzem most, hogy semmi értelme igy a kapcsolatunknak, azt hiszem nekem ez nem fer bele, hogy evi 2x 4-6 napra kulfoldon ki tudja mit csinal.


Ti mit gondoltok errol? Tudom sokaknal ez teljesen normlis.. de nekem nem esik jol.


febr. 27. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Én egyetértek veled.
febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van, jogos.
febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen jogos.
febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudnal vele ugyanigy beszelni errol? Aztan megegyeztek,hogy legyen.


Ti ketten dontitek el,mi a normalis egymassal. Ne mi sontsuk el helyettetek.

febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Én egyetértek veled.

Viszont nálunk hasonló a helyzet, az utóbbi 2 külföldi nyaralásom családdal és barátnővel volt, mivel a barátomnak nincs pénze rá. Attól tartok nyáron is ez lesz a helyzet, mással kell mennem mert a barátomnak nem telik rá. Nekem viszont szükségem van az új kalandokra, feltöltődésre.

febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem te vagy számára a legfontosabb, hanem a haverok. Jól látod, ez egy kölcsönös szereteten alapuló kapcsolatban nem így van. A barátod vagy nem szeret eléggé, vagy nem nőtt föl egy komoly párkapcsolathoz. Nekem ez nem férne bele.
febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

4, igazabol tenykent kozolte, hogy megy.

Miutan felfogtam mit mondott, elmondtam neki az érzéseimet/gondolataimat, de nem nyugodtam meg, nem volt kielegito a beszelgetes ezért irtam ide ki a kerdest hatha jutok valamire.

Azt mondta iden velem is megy majd nyaralni, ezzel probalta enyhiteni. Egyebkent most esett le ez is, hogy tenykent kozolte, hogy megy es kesz..

febr. 27. 18:43
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Igazából szerintem itt az a legnagyobb baj, hogy mindenkivel van lóvéja mindent csinálni, csak rajtad spórol. A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, rendszeresen járunk külön is nyaralni, szórakozni de ugyanannyit együtt is. A párodnak nincs igénye a veled való hosszabb programra sajnos. Keress egy olyan társat aki nem okoz neked ilyen kételyeket
febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Te semmit sem szàmitassz neki max szexre tart,ez nem kapcsolat, szánalmas hogy ilyen suttyóval vagy....
febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező én veled érzek együtt az én párom egy teljes napot sem töltene el velem soha, egy felet is max úgy, hogy 2 ora szex, 8 óra alvás majd 2 ora valami reggel. De én beletörődtem, igaz hogy nem beszéltük meg, hogy ez mennyire komoly kapcsolat és én még nem merem megmondani neki, hogy nekem ez keves mert nem szexkapcsolat akarok lenni. De közben meg szervezünk rővidebb programokat es nem spórol rajtam mert szívesen fizet. Az hogy sülve-főve együtt à... ő határozottan éretlen és gyerekes, nincs igénye ilyesmire. Én sem tudom, meddig bírom ezt, mert jobban vágynék egy igazi kapcsolatra.
febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!