Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés

Lassan két éve együtt vagyunk, hivatalosan nem lakuk még együtt, pedig mindenki azt hinné.

Na most a gond az, hogy az édesanyja 3 éve özvegy, és idén meg akarta lepni, egy nyaralással, ahova hárman mentek volna el, az anyuka meg a két fia.

Viszont én kórházba kerültem, müteni kellett, este meglátogatott és közölte, hogy reggel mégis indulnak, mert nem teheti meg az anyukával, hogy cserben hagyja.

Az édesanyja meg örül neki szerintem, mivel a fiával lehet…

Szerintetek önzö vagyok, ha azt gondolom, hogy az édesanyját fontosabbnak tartotta ebben a helyzetben mint engem?


28N, 30F



2022. aug. 12. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Milyen műtét?
2022. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem rangsorolás kérdése, de szerintem alap dolog lenne, hogyha a párom kórházba kerül akkor vele maradok és nem elmegyek nyaralni. Szóval nem vagy önző.
2022. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem normális,te kórházban ő itthagy nyaral,ez nem szerelem kb semmit se jelentessz neki.
2022. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól értem, a műtéten túl vagy, jól vagy, és ha kiengednek sem szorulsz rá, hiszen ezt nem vetetted fel, mint problémát.

Nem gondolom, hogy egy meglepetés nyaralást le kellene mondnia, amit évek/hónapok óta szervez. A hogylétedről onnan is tud érdeklődni.

2022. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Hogyha a műtét jók sikerült és nincs veszélyben az egészséged akkor szerintem túl reagálod!

Én megérteném a helyedben,hogy elmegy az Anyukájával,akit boldoggá akar tenni.

2022. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Én örülnék neki, ha elmenne. Érdemben rajtam úgysem segít, ha itthon marad szegény, csak leszívatok még 3 embert. Legyél már kicsit nagyvonalúbb a pároddal...
2022. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem itt nincs jó döntés. Látod valaki szerint nem szép dolog, hogy elmegy és valaki szerint meg teljesen rendben van.


Én nem mennék el.

2022. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nincs veled egész nap, maximum beugrik látogatni egy fél órára. Akkor se fogja a kezed 0-24, ha nem megy nyaralni. Akkor meg már inkább menjen! Aztán felhív naponta.
2022. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha jól értem lefixált nyaralásról beszélünk, amire szállást foglaltak, szabadságot vett ki rajta kívül két másik ember.

Neked gondolom élnek a szüleid, tudnak segíteni, mikor hazamész a kórházból. Tehát te el leszel látva. Ezek után logikus, hogy nem mondja le a nyaralást. Ami nem csupán szórakozás neki, hanem egy ajándék és szép gesztus az édesanyja felé.


Nagyon rosszul viszonyulsz a helyzethez, ha ezt úgy fogod fel, hogy az anyja vagy a párja fontosabb neki. Nekem eleve visszatetsző, ha ilyen választások elé akarja az embert állítani a párja.

2022. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Párom kórházban/ anyukával nyaralgatás🤨

Nem kérdés, hogy a páromat választanám. Utazni máskor is lehet. Arról nem beszélve, hogy így sem ment volna egyedül, mert ott a másik gyereke.

De hát kinek mi....

2022. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!