Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön nyaralás, normális?N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön nyaralás, normális?N

Figyelt kérdés

A baratom 2.alkalommal menne haverjaval nyaralni kulfoldre (2-3 pasi menne). Mar egyszer voltak egy even belul masik orszagban ilyen 4-5 napra mennek. Nem mondtam semmit az elsore, viszont most a másodiknál rosszulesik.


Tobb szempontbol is, velem meg soha nem volt kulfoldon, nekem mindig azt mondja nincs penze, sporolni kell mindenen, ne menjunk sehova csak max ami nulla Ft-ba kerul. A masik ugy erzem nem is szamitok annyira neki, ha nelkulem vagyik nyaralni/utazgatni. Tudom ez sokaknak elfogadhatatlan gondolkodas, de nekem ha egy par szereti egymast minden harmonikus akkor egyutt mennek kb mindenhova. Legalábbis a harmonikus paroknal ezt latom, egyutt nyaralnak, egyutt buliznak, jarnak tarsasgba stb ami nem jeletni azt hogy neha ne talalkozhatnank kulon csajok-pasik kavera/meccsre/mozira akarmire.

Azt is gondolom, hogy akkor vegulis nem is felt, hiszen nem hagyna magamra egy hetre.. jo ez tudom mar gazos gondolkodas, de komolyan ugy erzem most, hogy semmi értelme igy a kapcsolatunknak, azt hiszem nekem ez nem fer bele, hogy evi 2x 4-6 napra kulfoldon ki tudja mit csinal.


Ti mit gondoltok errol? Tudom sokaknal ez teljesen normlis.. de nekem nem esik jol.


febr. 27. 18:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk teljesen normális, én is igénylem. Számomra pont az az elfogadhatatatlan, hogy össze legyünk nőve és hogy mindenhova együtt menjünk, főleg ha valamelyikünk abszolút nem élvezné az adott programot - pl. nálunk én az ő pecázós hosszú hétvégéit, ő meg az én túrázós utaimat. A környezetemben rengeteg olyan harmonikus párt látok, akiknek ez teljesen belefér (sőt, alap). Persze ettől függetlenül bármit jogod van elvárni a saját kapcsolatodban és jogod van ahhoz, hogy olyan párt keress akivel egyeznek az igényeitek ezen a téren is. Egy komoly beszélgetést mindenképp megér. Mondjuk mi együtt is szoktunk utazni, legalább ugyanannyit vagy többet, mint külön. Ha nem lenne egyensúly, akkor az egészet megette volna a fene.
febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom milyen kapcsolatok az ilyenek. Bennem fel sem merül, hogy a feleségem és gyerekeink nélkül menjek bárhova, ahova velük is mehetek. Így volt ez akkor is, amikor még nem voltak gyerekeink. Olyan előfordul, hogy pár órára egyedül megyek el a környékbeli erdőkbe túrázni, mert neki nincs kedve, nem szeret annyit gyalogolni. Napokra biztosan nem mennék el egyedül, vagy másokkal.
febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális. Ha szeret, viszmagával.
febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen paraszt nekem is volt , mindene a haverok volt. Meg is csalt, le is lépett egy másik nővel.
febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez akkor lenne elfogadható, ha együtt is mennétek. Nekünk anno volt egy baráti társaságunk, ahol a férfiak minden évben elmentek pár napra valahova. Nem jelentett problémát, mert a többi utazást, nyaralást mindig együtt töltöttük. Ez, hogy ő csak a haverokkal járkál, veled meg nem megy sehova, elfogadhatatlan.
febr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy a haverokkal eljárkál, hanem az, hogy ha rólad van szó, és a közös nyaralásról, programról, akkor a sprólás fontosabb. Ez ne haragudj, de megalázó. Veled akkor ezek szerint csak d.ug (esetleg takaríthatsz utána és rendben tarthatod a lakást, ha együtt laktok), veled sajnálja a pénzt programokra költeni, élményeket inkább a haverjaival szerez.

Szerintem Te is tudod, mégha fáj bevallani is, hogy csak egy ideiglenes (dugó) állomás vagy az életében, és nem a NŐ, akit szeret és akivel együtt akar lenni. Ez neked sem oké, és elhiheted, az első adandó alkalommal úgy fog kijaítani, hogy lábad nem éri a földet, ha összefut azzal, aki a szívét is megdobogtatja, akkor meg majd sírva téped a hajadat, hogy miért nem léptél te ki hamarabb, mikor tök egyértelmű volt, hogy hol a helyed az életében...

febr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16, koszonom, bennem is ez fogalmazódott meg.


Ahogy korabban is irtam az zavar az egeszben, hogy veluk mar 2.alkalommal megy amíg velem egyszer sem ment. Valamint nekem nem is említette ezt az utazast csak par nappal elotte, hogy megy es kesz, tehat be sem vont, hogy mit szólnék hozza, ha…?

Csalódtam benne, nem vont be, mintha nem is szamitanek.

Az is faj kicsit, hogy minden gondolkodas nelkul elmegy 5 napra. Nem fontos, hogy velem szerezzen elmenyt.


Ahogy leírtam ezeket úgy gondolom egy semmi vagyok neki. Nem érdemes ezt folytatnom.

febr. 28. 08:47
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Én a barátaimmal tavasszal és ősszel elmegyek egy hosszú hétvégére valamelyik cseh kisvárosba.

Senki nem hoz barátnőt/feleséget. "Tényként közlöm" én is, habár ha már van azon a hétvégén valami, akkor néha kihagyom a kiruccanást.


Szerintem nem baj ez, a baj az, ha VELED nem megy SOHA nyaralni.


Ugyanitt: anyagilag az én sörtúrám nem komparálható egy nyaralással, mert kb tizen megyünk két céges autóval, garniszállóban megaludva, míg egy nyaralás más kategória.

febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyik exem a felnőtt lányával ment nyaralni. Pontosabban járt nyaralni.

Meg Pestre plázázni, wellnesezni, kocsikázni. 9 hónap után szakitottam vele.

Nekem unalmassá vált hogy eljött hozzám heti 1-szer este arra hogy ürítsen.

Összeköltözni nem akart mert félt az elköteleződéstől.

febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Alapvetoen normálisan mukodik a kapcsolatunk, mindennap egyutt alszunk es sok idot toltunk egyutt. Bar az nem minosegi, mert kozosen nagyon minimalista programjaink vannak. Ahogy irtam nyaralni se mentunk kulfoldre, mert nincs penze amit megertettem eddig…
febr. 28. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!