Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon milyen érzés szeretve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen érzés szeretve lenni?

Figyelt kérdés
Valaki leirna nekem?
febr. 28. 06:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Milyen érzés? Próbáld ki! Az érzés leírhatatlan. A boldogságot szavakba önteni nem lehet amit olyankor érez az ember.
febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Én csak szeretve voltam. Soha nem csaltak meg, mindig nagyon fontos voltam a páromnak.

Nyilván jó érzés, rendkívül kényelmes, de! Sajnos ezeket az embereket én egyáltalán nem szerettem, tehát ott volt a kemény szenvedés is hogy soha nem annak kellek akit tudnék szeretni és vonzódnék is hozzá.

Nyilván ez furcsa lehet annak akit soha nem szerettek illetve nem élt olyan kapcsolatban ahol feltétlenül szeretik, de azt gondolni hogy önmagában ez elég hogy szeretnek, hát nem elég.

febr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Függő èrzés. Nagyon gyorsan kialakul olyan hogy szukseges vágyod és annak függvénye a kedved közérzeted is hogy kapod vagy nem.


Egyfajta "megkötözöttség"

febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

A legcsodálatosabb érzés a világon, de szerintem csak úgy hogy te is viszontszeretsz.

Nem feltétlen a szerelemre gondolok, mert az egy véges biokémiai folyamat.

Kár, hogy mire rájöttem az életemben hogy hogyan lehetne egy kölcsönös szeretetre és tiszteletre alapuló párkacsolatot fenntartani, már a kutyának sem fogok kelleni.

febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Kedves 2-es! Nem teljesen értelek, megmagyaráznád? „Csak szeretve voltam, fontos voltam a páromnak, de én ezeket az embereket egyáltalán nem szerettem.” Na ezt nem értem teljesen. Együtt voltál a pároddal és nem szeretted? Akkor mért voltál vele?
febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! „Kár, hogy mire rájöttem az életemben hogy hogyan lehetne egy kölcsönös szeretetre és tiszteletre alapuló párkapcsolatot fenntartani, már a kutyának sem fogok kelleni.” Ezt a megállapítást mire alapozod? Nagyon megbánthatott valaki! Az önértékelésed ki ásta ennyire alá?
febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én sem értelek téged 4-es. Ha a fiatalsághoz vagy a kinézethez kötöd ugyanis a szeretve levést akkor nagyon tévúton jársz azzal kapcsolatban hogy mi az a szeretet és szeretve lenni.
febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szuper jó.
febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szeretni és szeretve lenni? A világ legcsodásabb érzése összetartozni valakivel! A kérdés már csak az, miért vagyunk oly sokan boldogtalanok és magányosak? Mindannyian társra vágyunk! Mégis olyan nehéz találni valakit? Hát még megtartani? Szerintem a gond, hogy az emberek jó része, bár tudattalanul, de az egója uralma alatt áll, ami bábként mozgatja. Tisztelet a kivételnek! Hányan keresnek párt több tucat elvárással? És itt most nem az alapokra gondolok, hogy legyen valaki ápolt, stb. Hanem a túlzó elvárásokra! Ez egyénenként változó, hogy kinél micsoda: egzisztencia, külső, stb. Nyilván,, mindenkinek szíve joga, mi alapján keres párt, csak minél több az elvárás, annál nehezebb. Ha megszereted a másikat, akkor szereted, és pont. Önmagáért! Felfedezed benne, amitől értékes és szerethető. Viszont ha már az ismerkedési szándékodat is bizonyos feltételekhez kötöd, akkor kit-mit is keresel? De tovább megyek! Mondjuk találsz valakit, aki megtetszik és megszereted. Eleinte örömöd is leled a kapcsolatotokban, minden szép és jó! Egy idő után mégis elfog az érzés, valami hiányzik… És kezdesz elhidegülni attól az embertől, akivel oly sok élmény, érzés köt össze. Az egó mindig többet akar, mérlegel, kritizál, így leszel egyre bizonytalanabb és elégedetlenebb, hogy tényleg jó emberrel vagy-e együtt. Az egó addig piszkál, míg fogsz indokot találni a szakításra. Reméled jön majd jobb, de az sem lesz az igazi. Az ördögi körnek pedig soha sincs vége!
febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ez szavakkal sajnos elmondhatatlan, gondolom még nem éreztél ilyet, különben nem tetted volna fel ezt a kérdést. Majd csak találsz valakit!
febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!