Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon milyen érzés szeretve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen érzés szeretve lenni?

Figyelt kérdés
Valaki leirna nekem?
febr. 28. 06:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Miért, eddig még semmilyen szeretetben nem volt részed?


Se szülő, se baráti, se család? Senkitől nem érezted még ezt?

febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem a macskám azt hiszem szeret. Vagy csak nagyon jól tud manipulálni a kajáért cserébe,franc se tudja. Rajta kívül élő teremtmény anyám volt aki szeretett a maga módján.
febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Elég nagy trauma érhetett! Nem bántásként mondom, de ennyi önbizalom birtokában és ilyen hozzáállással ne párt, inkább pszichológust keress. Ha békében lettél önmagaddal, akkor próbálkozz az ismerkedéssel!
febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bocs, 4-est akartam.
febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

5# hát pontosan azért, mert ő feltétel nélkül szeretett, meg a további párjaim is.

Hogy miért nem álltam össze olyannal akibe szerelmes vagyok? Mert nekik egyáltalán nem kellettem.

Volt egy szerelmem, párszor voltunk csak együtt szexre. Nem kellettem neki.

Most van egy pasi akivel kölcsönösnek bizonyul a viszonyunk, de neki meg az anyja fontosabb. Így ebből se lesz semmi.


2 voltam

febr. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig szinte csak bántalmazó kapcsolataim voltak
márc. 1. 16:48
 17/18 anonim ***** válasza:

Most csak párkapcsolatról van szó?


Mástól másfajta szeretetet kaptál? Vagy úgy nőttél fel, hogy családodtól sem

?

márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatról
márc. 1. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!