Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigykednétek a párotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigykednétek a párotokra, ha sokkal kevesebb munkával sokkal többet keresne, mint ti?

Figyelt kérdés
Hivatalosan napi 10 óra szellemi munka, azonban ez nagyon max napi 4-4.5 szokott lenni. A nettó kereset havi 1.113.000 ft. Pénteken hamarabb hazajövetel (délután 4).
febr. 28. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Minek irigykedni, ha lesz házasság úgyis minden közös lesz.
febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Büszke lennék rá!
febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha.
febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lennék irigy, hiszen szeretem.
febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Hát én home office-ból dolgozom egy nagy cégnél,de gyakorlatban Netflixet nézve chipset majszolok, a nap nagy részében nincs túl sok teendőm,és ez is elég jól fizet,ha nem is annyit,mint amit írtál. Ha ő még ennél is kevesebb energiabefektetéssel megkeres többet,hát örülnék neki, megkérdezném mi az a meló,hátha engem is fölvesznek oda:D
febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen
febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Palcsi71 ***** válasza:
100%
Gondolom hogy sokat tanult. Fizessék meg a tudását. Büszke lennék rá.
febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még soha semmiért nem tudtam rá irigy lenni.
febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sosem irigykedem a nalam sikeresebb emberekre,hanem inkabb tanulok toluk.
febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább zavarna ilyen mellett az pl bogy de felesben fizetteti a kaját is, soha nem sehitene semmiben, engem vesz le es ilyen aprosagok.
febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!