Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vonzalom lenne, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vonzalom lenne, amit kezdek érezni? Még nem éreztem ilyet.

Figyelt kérdés

Szóval van egy férfi ismerősöm, akit már egy éve ismerek. Pár napja volt egy buli, amin ő is ott volt és olyan furcsa, hogy attól a naptól kezdve máshogy nézek rá, pedig eddig meg sem fordult a fejemben...


A buliban mindig őt kerestem a szememmel, táncoltunk is, és a közös ismerőseinkkel jól elvoltunk.


Igazából nem történt semmi különös, nem voltunk részegek sem, de hirtelen másképp kezdtem rá nézni...



Azóta mindig az eszemben van és néha elmosolyodom, ha rá gondolok, álmodozok, valamikor meg ilyen fura de kellemes érzést is érzek..


Nem érzek semmi komolyat még, de szívesen megcsókolnám.. Ez akkor vonzalom?? Valaki hasonló?



Elnézést kérek a buta kérdésért, de még sosem éreztem szerelmet, sem pedig ilyet... Vagy már rég volt 🤣🤣


24/L



febr. 28. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Halvány jele a vonzalomnak, vagy az est műve, esetleg annyira vágysz már valamilyen hasonló érzésre legalább, hogy az agyad játszik veled.

Vonzalom esetén világba dobog a szíved, felizgulsz rá. Amit te érzel kevés, de talán lesz belőle több.

febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Már most túkidealizálod a srácot, nem éppen jó, próbáld meg közelebbbről megismerni őt, egy teljesen másik oldalát.
febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóval fel kéne izgulnom rá? 😅


Hát az nincsen, de a gyomorgörcs vagy az izgatottság igen, ha például rám ír. Xd


Még nem tartok ott, hogy tökéletesnek lássam. Inkább csak aranyosnak látom. 😊

febr. 28. 21:44
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Vonzalom esetén be kéne, hogy indítson téged marhára. 😁


A gyomorgörcs, izgatottság azért van, mert új dolgot tapasztalsz, stresszelsz is lehet mondani.


Lehet ebből több, de azért ne vegye el az eszed a több, nehogy puffanj egy nagyot. Jó? 😊

febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Persze, elkezdtél vonzódni hozzá.
febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez inkább kíváncsiság...
febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy gondolom, hogy ami ilyen hirtelen jött, az olyan hirtelen is fog menni.
febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Xd Ment a zöld pipa mindenkinek 😊


Amúgy ez így hirtelen szokott kialakulni vagy kinek hogy?


Bevallom őszintén, hogy nem nagyon szoktam vonzódni például ismeretlenekhez, csak ha valamennyire közel kerültem hozzá.. Azonban ismerek olyan embereket, akik egy pillanat alatt elkezdenek vonzódni valakihez, amint meglátják.


Ez vajon miért lehet? 🤔


Ez szerelemmé válhat ez az érzés, ugye?

febr. 28. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Válhat, a szerelem alapja a szexuális vonzalom és a kémia a két fél között. Ha az egyik hiányzik abból nem lesz.
febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Igen,szerelemmé válhat.

Az izgatottság az jó jel.

Vonzalom ,kémia, lelki összhang,közelség kell szerintem is.

febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!