Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy több nyelvet beszélő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több nyelvet beszélő, diplomás, csinos nő összejöhet egy egyszerű melóssal, vagy ez álom marad?

Figyelt kérdés
Elvileg az őszinte szerelem nem szabadna, hogy holmi másodrendű világi dolgoktól és anyagiaktól függjön. Ha a nők bizonyos szint alatt megtagadják még a saját érzéseiket is, akkor valójában csak a pénz irányítja őket, nem?
febr. 29. 15:09
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
92%

Miért akar az egyszerű melós értelmiségi nőt, erre tudnál nekem válaszolni?


Az egyszerű melóshoz egy takarító nő való.

febr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
94%
Hosszu evek es kutatasok tapasztalata azt mondja, hogy hosszu tavon maximum egy lepcso lehet az elteres a ket szint kozott, vagyis 8. altalanos maximum kozepiskolat vegzettel, de egyetemet vegzett 8 altalanossal mar tul sok lepcso. Lehet haborogni, de teljesen mas az ertekrendje egy foiskolat vegzettnek (szinhaz, normalis ruhak), mint egy iskolazatlannak. Tudom jonnek majd az ellenpeldak, de a statisztika ezt mondja.
febr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
94%

"Ha a nők bizonyos szint alatt megtagadják még a saját érzéseiket is"


Várj, szóval neked az az alapvetés, hogy a kérdésben szereplő nő TUTI, hogy szerelmes az egyszerű melósba - mert csak - és ha nem jön vele össze, az nem azért van, mert nem szerelmes, hanem mert megtagadja az érzéseit?

Röviden: ha egyszerű melós akar egy nőt, az illető nő azonnal szerelmes lesz belé? Remélem, azért valójában tudod, hogy az élet nagyon nem így működik.

febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
72%

#2


Az igazság az, hogy a csajozás művészet, tehát aki ért hozzá, az meg tud csinálni olyan dolgokat is, amit más nem.

Én 30-as pasi vagyok, jelenleg érettségi nélkül, a volt barátnőm pedig a Szegedi Tudományegyetemen tanul, mégis fél évig jártunk.


De ettől függetlenül áll a kérdésem:


Miért akar az egyszerű melós értelmiségi nőt?


#1 voltam.

febr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz te nyújtani egy olyan nőnek a farkadon kívül? De komolyan kérdezem. Talán még azzal se tudnád. Akkor mit akarsz? Tanulj ha értelmes nők tetszenek és talán akkor rúgsz majd labdába.
febr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért nem lesz szerelem, mert nincs lóvé, vagy szar a meló, hanem mert a kétkezi munkás jó eséllyel még az Egri Csillagokat sem olvasta el általánosban, egy svédasztalos büféreggelinél teliszedi a tányérját zsömlével és párizsival, és valószínűleg az alapvető testi igényeken felül nem sok intellektuális kapcsolódási pont lenne vele.

De tegyük fel, hogy a kőműves dekoltázs nem villan ki, nem hiányzik a foga és úgy néz ki, mint a reklámokban a fűnyíró ember, na akkor talán kialakulhat egy állatias, testiségre épülő viszony.


De figyelembe véve, hogy 24 órából hetet alvással, kilencet munkával és 10-20 percet szexszel töltünk, a maradék időben azért egy értelmes nő szeretne valami szellemileg kielégítőt is csinálni, amire jó eséllyel kicsi az esély, ha érted, hogy mondom.

febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel a szerelem téma annyira, hogy mindent feladjak érte. Én nem tudom, ezek az egyszerű melósok mit csinálnak, otthon ültök és folyamatosan a szerelemről ábrándoztok, vagy mi?

Mert én ábrándozok programokról, utazásról, hobbikról, meg tulajdonképp igen, egyéb olyan dolgokról, amikhez pénz kell. De ezért dolgozom is, magamnak fizetek mindent. Párkapcsolatra meg olyan kell, aki mindezekben partner tud lenni. Nekem az égvilágon semmi vonzó nincs abban a képben, hogy otthon csövezünk egész életünkben a kanapén, de legalább közben nagyon szerelmesen összebújva esszük a bolognai spagettit. :D

Szerelmesnek lehet lenni olyanba is, aki el tud jönni velünk nyaralni. De ha esetleg nincs ilyen, akkor is jobban élvezem a tengerpartot egyedül vagy barátnőkkel, mint otthon tespedni a klíma alatt szerelmesen valakivel. Ez van. Nem mindenki van ráfixálódva a kapcsolatosdira.

febr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az őszinte szerelem nem szabadna, hogy holmi másodrendű világi dolgoktól és anyagiaktól függjön: akkor te miért is nem a hozzád hasonló eccerűmelós meg sufni műkörmös meg SPAR eladó nők után kajtatsz? Ja, hogy neked ilyet lehet, mert férfi vagy, de nőtől fertő?
febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

1-es, mert nem kasztrendszer van, hanem szabadság, és nem az számít, hogy valaki éppen egy gyárban, vagy egy irodában rohad délutánonként, hanem hogy megvan-e az összhang, ha leülünk meginni egy kávét. Már így is a mindennapjaink 99 százaléka a pénzről szól, azzal, ha ilyen további felesleges különbségeket teszünk egymás között, az utolsó esélyét is feladjuk a tényleges szabadságnak, az anyagi világtól független boldogulásnak.


#2 Nem feltétlenül 8 általánost végzettről és ostoba emberről van szó, csak egyszerű melósról. Elfogult vagy a férfiakkal szemben.

febr. 29. 15:25
 10/54 anonim ***** válasza:
85%
Kerdezo ne makacskodj. Neked a program trikoban sorozve meccset nezni, neki a program a szinhaz vagy egy kiallitas, ahova te a labadat nem tenned be. Nem fogtok mirol tudni beszelgetni, mert szexelni nem lehet egesz nap. Nagyon hamar kiutkoznek majd a kulonbsegek. Ha te vagy a muveltebb, le fogod nezni a masikat, ha te vagy a bunko, azt fogod feltetelezni, hogy o nez le teged.
febr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!