Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy több nyelvet beszélő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több nyelvet beszélő, diplomás, csinos nő összejöhet egy egyszerű melóssal, vagy ez álom marad?

Figyelt kérdés
Elvileg az őszinte szerelem nem szabadna, hogy holmi másodrendű világi dolgoktól és anyagiaktól függjön. Ha a nők bizonyos szint alatt megtagadják még a saját érzéseiket is, akkor valójában csak a pénz irányítja őket, nem?
febr. 29. 15:09
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

De érdekes, hogy már mindenki csak végletekben képes gondolkodni. Egy diplomás feltétlenül színházba járó, a magaskultúrában jártas, óriási műveltséggel rendelkező kifinomult entellektüel, a munkás pedig egy lecsúszott alkesz, aki utált tanulni, és sosem olvas, ha egyáltalán tud olvasni.


Szomorú is lenne, ha ilyen lenne a világ! :D

febr. 29. 15:50
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért is nagyon kicsi rá az esély, mert teljesen különböző körökben mozognak, ezért valószínűleg találkozni sem fognak.
febr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
86%
Igen összejöhet. Csak éppen nagyon kevés az az egyszerű melós aki bármit tud kezdeni egy intelligens, tanukt nővel.
febr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
58%

" Egy diplomás feltétlenül színházba járó, a magaskultúrában jártas, óriási műveltséggel rendelkező kifinomult entellektüel"

Pontosan. Ettol ertelmisegi. Ebben kulonbozik toled. Ha neked azt mondjak, hogy Pithagorasz-tetel vagy napfogyatkozas, meg a kerdest sem erted, nemhogy erdemben hozza tudjal szolni. De arra mindig van eszetek, hogy fikazzatok azt, aki tobbre jutott. Mer nem a diploma ad eszet. De. Meg viselkedeskulturat, elvarasokat, minden olyat, ami kiemel a prolik kozul. A semmit akarod bizonyitani.

febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
55%
#24 A mai diplomások töredékét lehet értelmiséginek nevezni. (és mielőtt nekem esnél, diplomásként írom)
febr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
(és ezzel amúgy nincs is baj, a magaskultúra pontosan azért magaskultúra, mert az embereknek csak egy szűk csoportja képes művelni.)
febr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg, hogy egy melós lány iránt érezz szerelmet?
febr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
77%

25

Igen. A diploma értéke hagyott csökkent, már bárki képes megszerezni bizonyos szakokon, ha nem teljesen agyhalott. Hála az elvárások zuhanasanak, és annak, hogy éveket csuszkalhatsz.

febr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Diplomás vagyok, 3 nyelven beszélek...most tanulom a 4.et. mit tudsz nekem nyujtani? Ugy ertem, ha véletlen egy hullámhosszon is vagyunk...mit tudsz nyujtani? Hogyan fogunk randizni, utazni stb? Én fizetem a te részedet is. Valamintfl felszinesség miatt hiaztikézel....miközben, te magad is felszines vagy, hiszen mert neked ugye csak "csinos" nő kell.


"Elvileg az őszinte szerelem nem szabadna, hogy holmi másodrendű világi dolgoktól és anyagiaktól függjön"

Mégis, csinos nőt akarsz. Na hogy van ez akkor?

febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, szerintem jobban jársz egy melós csajjal, mint valakivel, aki állandóan túl komolyan veszi magát.
febr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!