Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy több nyelvet beszélő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több nyelvet beszélő, diplomás, csinos nő összejöhet egy egyszerű melóssal, vagy ez álom marad?

Figyelt kérdés
Elvileg az őszinte szerelem nem szabadna, hogy holmi másodrendű világi dolgoktól és anyagiaktól függjön. Ha a nők bizonyos szint alatt megtagadják még a saját érzéseiket is, akkor valójában csak a pénz irányítja őket, nem?
febr. 29. 15:09
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az ilyen majd elvárja, hogy a 3 nyelvet beszélő csaj sehova ne akarjon elutazni használni is a nyelvet, jó lesz majd az a vitrinbe meg neki pénzt keresni sörre :D.
febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
81%

Ismerek ilyen párt, de már vagy 30 éve házasok, szóval nem mostani történet.

A nő több nyelvet beszél, diplomás, nyelvtanár.

A férfi autószerelő. Melós, de egyáltalán nem primitív.

febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

#24 Ma már egyszerűen túl sok diplomás van ahhoz, hogy ez ennyire egyértelműen igaz legyen. Elinflálódott az értéke a diplomának, ez természetesen nem azt jelenti, hogy a legtöbb diplomás ostoba, de már közel sem ad önmagában akkora tekintélyt, mint évtizedekkel ezelőtt.


Nagyon ki akarsz emelkedni a "suttyó prolik" közül, nyilván kompenzálni akarsz valamit. Pedig ha ki is emelkednél, az ilyen megnyilvánulásaiddal emberileg már mindenképpen elástad magad.

febr. 29. 16:54
 34/54 anonim ***** válasza:
22%

Olyan ember, aki a műveltséget színházba járással definiálja valójában nem művelt, csak felszínesen. Vannak más szórakoztató dolgok, amik megradhatnak filozófiai kérdéseket (ilyen anime is van, de tudom, hogy animét csak a "prolik" néznek).


A valódi műveltség egyébként is a tudás. Milyen tudást szerzel egy drámából? Legfeljebb filozófia (de van olyan ami max metafizika, de olyan is amiben semmi nincs). Mit szerzel mondjik egy komolyabb animéből? Ugyanezt. Ha művelt akarsz lenni, akkor tanulsz, erre képes mindenki, nem kell hozzá végzettség. A legtöbb diploma amúgy elsősorban szaktudást ad, a matekos, stb alapozós tárgyakat olyan szinten leszarják a hallgatók, hogy rossz nézni, de persze tisztelet a kivételnek

febr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
79%

31

Melóban használom dosztig, de utazni pl nagyon szeretek. Idén Thaiföld a cél, de tavaly pl. nagyon tetszett a Maldivs szigetek. 1.3M ft volt / fő. Barátnőnmel mentem. Jól éreztem magamat. Kérdező, te ezt hogyan fizetnéd ki?

febr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Maga a munkája nem definiálja az embert.


Pl. Múltkor volt nálunk egy asztalos, mialatt megterveztük milyen bútort csináltatunk, pedig semmi másról nem volt szó, levágtam, hogy van diplomája. Előtte banki alkalmazott volt.


Nekem amúgy gyakran az az érzésem, hogy sok diplomás sem tud viselkedni, így ők is kiesnek a szűrőn. (Váltottam már azért munkahelyet, mert gázak voltak a munkatársak). De ha tudna viselkedni, akkor az, hogy melós nem lenne kizáró ok nálam.


Viszont ha őszinte akarok lenni, nálam már a barátaim is olyanok, hogy a szüleik diplomás beosztottak voltak. Még a vállalkozók diplomás gyerekeivel sem találom meg az összhangot.

febr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Na ma még nem volt egyszerű melós kérdés
febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
47%

Én szeretek felnézni a férfira, aki velem van. Én egy "egyszerű melósra" nem tudok felnézni. Nyilván lehet jó ember, lehet tisztességes stb, de nekem fontos, hogy egy férfi ambíciózus legyen.

Azt is elő lehet adni, hogy a diplomás nem is biztos, hogy okos, meg művelt, bezzeg aki 8 osztályt végzett simán lehet művelt, okos, olvasott stb, de azért ennyire ne áltassa magát senki.

febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a könyvelésen az egyik csaj párja teherautósofőr, a másiké meg taxis.
febr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te igazából nem egyszerű melós vagy, ugye?
febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!