Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy több nyelvet beszélő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több nyelvet beszélő, diplomás, csinos nő összejöhet egy egyszerű melóssal, vagy ez álom marad?

Figyelt kérdés
Elvileg az őszinte szerelem nem szabadna, hogy holmi másodrendű világi dolgoktól és anyagiaktól függjön. Ha a nők bizonyos szint alatt megtagadják még a saját érzéseiket is, akkor valójában csak a pénz irányítja őket, nem?
febr. 29. 15:09
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
0%
Havi nettó másfél milliót tudod hozni neki vagy nem ez a nagy kérdés?
febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

#10 Önmagában azért, mert valaki művelt még nem fog lenézni egy másik embert, ez csak felszínes, pökhendi elitizmus.


Az a vicc, hogy a kérdésben még az sem derül ki, hogy mi a munkája az illetőnek, csak az, hogy fizikai munkát végez, de máris mindenki egy primitív, igénytelen alkoholistát képzel el. Ez is része a problémának.

febr. 29. 15:39
 13/54 anonim ***** válasza:
88%

"1-es, mert nem kasztrendszer van, hanem szabadság"


Kasztrendszer van, csak nem tűnik fel. :)

Szerinted egy értelmiségi nő és egy tanulatlan ember miről tudna egymással beszélni? 😅

Ő mondjuk fejből vágja a Villon verseket, a melós meg azt azt sem tudja, ki az a Villon.

Nem gondolod, hogy ez nevettséges?


"nem az számít, hogy valaki éppen egy gyárban, vagy egy irodában rohad délutánonként"


Nem az számít, ez igaz.

Az számít, hogy ki menyire törtető.

Ha a gyári melós örökké a szalag mellett akar dolgozni, és megveti a tanulást, ahhoz miért vonzódjon egy értelmiségi nő?


"hanem hogy megvan-e az összhang, ha leülünk meginni egy kávét."


Nincs meg az összhang!

A gyári melós azért gyári melós, mert utált tanulni, a diplomás meg azért diplomás, mert szeretett tanulni.


A kérdés értelmetlen! Melós pasi nem akar magának diplomás csajt, mert eleve más a mentalitása, és hasonló a hasonlót vonzza.


Természetesen kivételek vannak, de nagy átlagban azért, mert én vonzalmat tudtam kelteni egy értelmiségi nőben, az egyszerű tanulatlan embernek ez aligha sikerül.

febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
31%
Színház, meg kiállítás, meg szépirodalom - hagyjuk már. Lehet, hogy így volt 60 éve, amikor az a pár százalék diplomás ember egyúttal igazi értelmiségi volt. A mai átlag diplomás szökőévben egyszer megy színházba, és legfeljebb bestsellert olvas (ha egyáltalán olvas).
febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
12: aki egyszerű melósként hivatkozik magára, az tényleg az "egyszerű" szint. Az a Szalacsi-féle jómunkásember meg a gyár mellett bambuló Józsika. Aki ennél érdekesebb vagy komolyabb fizikai munkát végez, az nem azzal kezd, hogy "eccerűmelós" vagyok, hanem azzal pl., hogy burkoló, kivitelező, ötvös.
febr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
96%

Abba leszek szerelmes, akivel testileg és lelkileg is egy hullámhosszon vagyunk, közös az értékrendünk, a céljaink.


Neked fogalmad sincs a szerelemről, te kis filozofikus okostojás.

febr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
14: lehet, hogy arányaiban kevesebb, de nem ennyire. Azért a művészszínházak előadásai jobbára megtelnek minden este, és nem ugyanazok nézik meg ugyanazt az előadást 30x.
febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Elkepzelek egy parbeszedet kozted meg az egyetemet vegzett csinos baratnod kozott a randin:

- Mondd, milyen konyvet olvastal utoljara dragam?

Erre te rohogve:

- Eletemben nem olvastam el egy konyvet sem.

Itt a magyarazat.

febr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Összejöhet, de nagyon kicsi rá az esély.
febr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg, egy kis kisegészítés a #4-es kommentemhez:


Nekem 18 évesen megszakadtak (személyes okokból) a gimnáziumi tanulmányaim, ezért nem tudtam leérettségizni.

Viszont eltökéltem, hogy estin megcsinálom, tehát lesz érettségi bizonyítványom, és még azt sem zárom ki, hogy lediplomázom.

Az utóbbi időben egy rakás könyvet elolvastam, és 3 nyelvet is tanultam!

Szóval érted, velem meg lehetett az összhang, mivel nem vagyok buta, és törtető ember vagyok.


Ezt a kommentet azért írtam meg, hogy elmondjam:

NEM TÁMOGATOM a tanulatlanságot.


Részben az egyetemista exem döbbentett rá arra, hogy a tanulás fontos!!!!

febr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!