Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem válaszoltok üzenetekre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem válaszoltok üzenetekre, csak azért mert kényelmetlen telefonon pötyögni?

Figyelt kérdés

A barátom a munkahelyén kb fele-fele időt tölti terepen és a számítógép előtt, de ez mindig változó, hogy a nap adott szakaszában éppen mit csinál. Ha épp a gép előtt ül, akkor azonnal válaszol whatsappon, viszont ha nincs pc közelében akkor csak elolvassa az üzit, de nem válaszol. Akkor sem, ha aktuálisan épp lenne rá ideje, és erre az a magyarázata, hogy mert nem szeret telefonon pötyögni.

Szabadidejében ugyanez a helyzet, otthonról is csak akkor válaszol, ha a gép előtt van.



márc. 1. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Férfiak többnyire utálnak telefont nyomkodni, chatelni.
márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként tinderen ismerkedtünk meg...érdekes módon ott még nem volt kényelmetlen számára a pötyögés.
márc. 1. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, telóról nem pötyögök, gyűlölöm, csak ha nagyon muszáj. Este gép elől írok, akinek nagyon akarok, annak munkahelyen gépről.Párom sem kivétel.
márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de mi lenne ha megkérdeznéd??? Most komolyan ti tényleg ennyire nem beszélgettek egymással, hogy vadidegenektől kell egy fórumon megkérdezned, hogy a párod mit gondol, mit miért tesz?
márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő nagyon. Volt akivel közösen kisregényeket írtunk egymásnak, holott ő telóról pötyögött nekem. És volt aki csak tőmondatokat és szavakat írt, de nem azért mert nem akart velem beszélni, csak egyszerűen ennyire utált pötyögni telefonról. Ott hangüzenetek mentek inkább, szóval mint látod minden megoldható.
márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó ismerősöm aki nem szeret chatelni. Létező jelenség.
márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy az elején beletette a maximumot az ismerkedésbe, most meg kiütközött, hogy valóban inkább a telefonálást vagy személyes beszélgetést preferálja.

Én nőként minél idősebb leszek, annál inkább fáraszt ez a chatelgetés meg a sablonos kérdések. Akkor inkább egy kávé mellett, értelmes témákról csevegjünk, ne kelljen már leírnom, hány deka szalámit vettem ma a boltban, ki volt hülye melóban, mikor ettem, stb. ... Egyszerűen személytelen a dolog.

márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek mobilon chatelgetni, és biztosan nem vagyok egyedül ezzel.
márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem tudnám, hogy nem rólam szól a kérdező kérdése, azt hinném, hogy de.

És tényleg utálok telefonon pötyörészni.

38/F

márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!