Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szempontból igaz, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból igaz, hogy ha vonzódsz egy férfihez akkor nem tudsz hosszan szemkontaktust tartani vele?

Figyelt kérdés

Mert hogy elpirulsz és zavarba jössz attól ha a szemedbe néz?


És ha nem vonzódsz akkor sokáig a szemébe tudsz nézni, mert semmi érzelmet nem vált ki belőled?


Ez így ebben a formában igaz vagy sem?



márc. 4. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő kérdező. Én imádok szemezni ha van vonzalom, beindít, hogy látom mennyire vége van. De amúgy szégyenlős vagyok, nem szoktam senkivel szemezgetni ha nincsenek mögötte érzések. Engem csak feldob a vonzalom. Na ehhez mit szólsz? ^^
márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Nálam megállja a helyét ez az állítás.
márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem így van.
márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Senkivel nem tudok hosszú szemkontaktust tartani alapból, maximum ha valami dominanciaharcban akarnék épp részt venni, akkor megy, de normális esetben senkinek nem bámulok a szemébe, a szemezés lényege sem ez szerintem, hanem a gyakori odapillantások, de nem kell annak másodpercekig tartania.
márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha közel vagyok hozzá, akkor igaz, de távolabbról már bázrabb vagyok
márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálsm fordítva van. Ha vonzó valaki le se tudom venni a szemem róla, ha viszont taszít inkább rá se nézek rosszul vagyok a tekintetétől.

Pl.:randiztam egy pasival le ült elém de rosszul voltam az undorító mocskos tekintetétől nem vonzódtsm hozzá egy kicsit se. Úgy éreztem vetköztet a szemével büszkén néz neki milyen jó hús jutott.

márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Több fajta eset van.


1) amikor nem tetszik a férfi és nem is akarok ránézni, kb nem js veszem észre.


2) amikor nem tetszik a férfi, de valami miatt mégis ingerem van arra, hogy arra nézzek. Ilyenkor igyekszek nem arra nézni, ha pedig összeakad a tekintetünk akkor gyorsan elkapni a fejem, hogy nehogy félreértse a dolgot.


3) amikor tetszik a férfi és ő is felveszi a szemkontaktust, de nem mosolyog akkor egy ideig nézem ritkán kezdeményezem a modolyt, de amugy csak visszanézek rá egyszer, aztán ha ő is visszanéz rám 1-2 másodpercig akkor ugyis lesz mosoly, ha meg nem lesz akkor mindegy


4) ha tetszik a srác, de ő nem akar rám nézni, vagy rámnézett de aztán elkalta a fejét. Akkor 2 lehetőség van, amit gondolatom szetint a nők el szoktak tudni dönteni.


4.1) amikor félénk a srác. Ilyenkor azért ha olyan hangulatom van akkor kicsit mosolygok is rá stb. De nem viszem tulzásba. Hiszen attól hogy valaki félénk még nem 100%, hogy tetszem neki.


4.2) amikor a jóképű férfi tisztában van a saját jóképűségével, magabiztos. Talán egyszer a szemembe is nézett és lecsekkolt, de nem jöttem be neki és többet nem néz râm. Ilyenkor néha rá-rá pillantok, hiszen jó nézni a szépet. De ha ilyenkor összeakad a tekintetünk akkor a srác gyorsan elnéz onnan és akkor utána már én se nézem, mert bunkóság bánulni a másikat.

márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt nezem hosszan,aki tetszik. Kozelrol is. Megvan hozza az onbizalmam.
márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem pirulok el, ha tetszik valaki. Akkor pirulok el, ha beégek, mert mondjuk átesek a küszöbön.
márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam is a fordítottja az igaz.
márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!