Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy nem akar kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem akar kapcsolatot majd mégis?

Figyelt kérdés
Azt mondta nincs ideje kapcsolatra, de szexre hívott előtte. Mondtam én többet szeretnék, elhívott randizni, az meg hetek mire összejön amúgy már 3 hete beszélünk igaz keveset de minden nap. Nem bókol csak kedves, most akkor mi van?! Amúgy tényleg elég sűrű időbeosztása van. Szerintetek van ilyen vagy hülyít a pasi? 30+mindkettőnk
márc. 11. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a puncid kell neki
márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra szakít időt, amire akar. Amire nem akar időt szakítani, arra nem lesz ideje.
márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-és Egyáltalán nem hiszem, nagyon jó pasi, én meg nem vagyok jó nő..nálam sokkal jobb nőket kap egy csettintésre. Nem tesz bele sokat, de mégis úgy érzem h vágyik rám őszintén.
márc. 11. 13:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akar most is. Néha írni 1-2 sort nem akkora energiabefektetés azért, hogy majd hátha 3 hét múlva le tud fektetni.
márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3: Te életed, te döntésed. De minden amit írsz arra utal, hogy egyszer 1-2-szer megdug és sose látod többet. Ha tényleg veled akarna lenni, nem hívott volna még szexre, hanem arról beszélt volna, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne.

Ezzel csak magadat áltatod tök feleslegesen.

márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 gergelice16 ***** válasza:

Legyen több önbizalmad! Ha vonzódik hozzád, annak valószínűleg oka van.

De egyébként #2-esnek igaza van, ha akarna, akkor tudna veled kapcsolatot építeni. De kapcsolatra nem vágyik, csak szexre. Ha te erre nem vágysz, akkor jobb elengedni a dolgot. Keress egy olyan férfit, aki veled törődik, nem csak a testeddel.

márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem szex tali lesz 3 hét múlva se. Tudja, megbeszéltük h randizunk. És telefonon is beszéltünk már párszor. Amúgy nem sokat írogat ez tény. Azt meg nem mondtam h én nem vágyók vele a szexre, csupán azt h én nem csak szexet akarok.
márc. 11. 13:43
 8/15 A kérdező kommentje:
*vágyok
márc. 11. 13:44
 9/15 gergelice16 ***** válasza:
100%
Ha lefekszel vele, abból biztosan nem lesz párkapcsolat.
márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom, nem fekszek le vele. Rögtön biztos nem…úgyhogy dolgozhat ezen ezerrel. Majd meglátom megunja e vagy sem….azert mondjuk bennem van h felnőtt ember nem fog 3 hónapig várni egy nőre. Nyilván vannak igényei olyan téren is.
márc. 11. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!