Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársak, 30-40esek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, 30-40esek, hogyan kezelitek a mindig nagyon röviden, alig 2-3 szavas mondatokat használó férfiakat ismerkedésben? Megbízhatóak vagy manipulatívak?

Figyelt kérdés

Ismerkedésben és párkapcsolatban, online és személyesen is.

Megkérem szépen, hogy azok válaszoljanak, akiknek szintén problémát jelent, vagy a múltban jelentett ez a dolog, nem azok a nők, akiknek tetszik ez a helyzet, mert én is megoldást keresek.

Nagyon szépen köszönöm :).



márc. 11. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Akik csak pár szavas válaszra méltatnak azokat egy idő után hanyagolom. Nekem fontos egy kapcsolatban a kommunikáció és ha ilyen téren nem passzolunk, akkor ebből nem lesz több.
márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Unalmasnak találom őket. Ha valakinek ennyi mondanivalója van, akkor nem vesztegetem az időmet. Szeretek sokat és jókat beszélgetni.
márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Max. szex kapcsolat jöhet létre nálam ilyen szellemileg fejletlen férfivel.
márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
1%
Senki nem azért él, hogy szórakoztasson, főleg nem kvázi ismeretlenként. Jó lenne felébredni ebből a vágyálomból.
márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

És senki sem azért hogy vesztegesse az idejét szociálisan elmaradott emberekre akik nulla erőfeszítéssel elvárják hogy a másik vigye a beszélgetést és érdeklődjön. Nem azt írták hogy zsonglőrködjön basszus csakhogy lehessen vele beszélgetni normálisan. Ismerkedés egyik alapja a kölcsönös érdeklődés.

Én is hanyagolnám, nekem rossz tapasztalatom van ilyen emberrel. Később is nagyon egyoldalú volt az egész, állandóan csak róla volt szó kb a falnak beszéltem. Azóta sincs senkije mert hamar offolja mindenki és nekem akart panaszkodni.

márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezeled őket, hogy nem foglalkozol velük. Nem óhajtok kommunikációs trénere lenni senkinek, sem a pótmamáját játszani. Ha szellemileg éretlen az legyen az ő baja, én meg foglalkozom férfiakkal inkább.
márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Vannak olyan emberek akik elmaradottak, kevés a szókincsük, nem igazán akarnak társaságba és nagy beszélgetésekbe belebonyolódni mert mondjuk nem is tudnak, velük nem is igazán megy sokra az ember. Viszont van olyan embertípus is, aki szerény, nem igazán beszédes a kezdetekkor, de ahogy jobban megismer, elkezd megnyílni és kommunikatív lesz. Van olyan is, aki nem tudja megértetni magát mindenkivel, mert az egyik ember a csendességet váltja ki belőle, a másik pedig a beszédesebb oldalát.
márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is unalmas az ilyen, nem nagyon reagálok egy idő után én sem. Sok ember van, akiknek ha leírsz valamit, annyi a reakció, hogy “értem, az jó, ez érdekes, azta” és társai, vársz még egy kicsit, hátha kifejti, de nem, ennyi volt a mondanivaló. :D És nem, nem olyan dolgokra, hogy mittomén annyit írtam, hogy letört a körmöm, bár egy kommunikációra képes értelmes ember még egy ilyen infóra is tud valami olyat reagálni, ami mentén aztán én is tudom továbbvinni a beszélgetést.

Lehet, hogy én is untatom az illetőt, azért nem ír normálisan, ki tudja, de akkor meg ne erőlködjünk szerintem, értem én, hogy neki feláll a képemtől is, a beszélgetés meg csak felesleges időhúzás neki, de nekem nem fog benedvesedni a 26. “Az jó🙂”-tól, sajnálom.

márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek gyökerek! Ilyenekkel értelmes nő nem foglalkozik komolyabban!
márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozk velük.
márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!