Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársak, 30-40esek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, 30-40esek, hogyan kezelitek a mindig nagyon röviden, alig 2-3 szavas mondatokat használó férfiakat ismerkedésben? Megbízhatóak vagy manipulatívak?

Figyelt kérdés

Ismerkedésben és párkapcsolatban, online és személyesen is.

Megkérem szépen, hogy azok válaszoljanak, akiknek szintén problémát jelent, vagy a múltban jelentett ez a dolog, nem azok a nők, akiknek tetszik ez a helyzet, mert én is megoldást keresek.

Nagyon szépen köszönöm :).



márc. 11. 16:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

"Sok ember van, akiknek ha leírsz valamit, annyi a reakció, hogy “értem, az jó, ez érdekes, azta” és társai, vársz még egy kicsit, hátha kifejti, de nem, ennyi volt a mondanivaló. :D És nem, nem olyan dolgokra, hogy mittomén annyit írtam, hogy letört a körmöm, bár egy kommunikációra képes értelmes ember még egy ilyen infóra is tud valami olyat reagálni, ami mentén aztán én is tudom továbbvinni a beszélgetést."


Ez azért van mert nagyon nem érdekli az amirol irsz neki, szinte már idegesit , tobb mint valoszinu te sem érdekled.. Azért vedd már észre ha valaki nem kivancsi a hulyeségeidre és ezért nem fog válaszolni rá mert agymenésed van és baromságokat irsz amiket te értelmesnek gondolsz.F

márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11# Olvasd el az utolsó bekezdést is esetleg. Én értem, ha unalmas, de nem én erőltetem ilyenkor a beszélgetést, általában az van, hogy ilyenkor ha nem írok 1-2 napja már, akkor felbukkan az alak, hogy “Mizu? Mit csinálsz?”.

Megnyugodhatsz, én nem zaklatok senkit, aki 1-2 mondatokkal reagál. :D

márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megmondani, hogy megbízható, vagy manipulatív-e mert nem ez a jó kifejezés. Hanem az hogy unalmas és érdektelen. Minek ismerkedjek olyannal aki nem érdekel???
márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12.Nem irsz 1-2 napig az boven eleg.. ha nem 12-16 oraban dolgozol akkor nem látom okat annak hogy az nap még reagalj. Az erdekodést hamar el lehet vesziteni ha a masik fél látszolag nem torodik senkivel és semmivel.
márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

A manipulatív emberek pont hogy nagy gondot fordítanak a kommunikációra, szóval ezt kicsit félrenézted. A megbízhatóságukról sem árul el semmit az írásos kommunikációjuk stílusa.


Szerintem az írásban nagyon szófukar emberek általában vagy lusták, vagy buták/egyszerűek (pláne ha még a helyesírással is van gondjuk), vagy nem érdekled őket eléggé, hogy több energiát fektessenek a beszélgetésbe. Érdemes lehet tesztelni, hogy élőszóban is ilyenek-e, mikor találkoztok, akkor mennyire működik a társalgás, képes-e szépen kifejezni magát, fenntartani a kétoldalú beszélgetést, mert ha igen, akkor lehet, hogy csak írásban béna.


Csak hát kérdés, hogy egyáltalán eljuttok-e a személyes találkozóig, ha képtelenség vele beszélgetni írásban.

márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15. Forditva is szokott lenni , van aki irni nem szeret inkább éloben beszélni.
márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
#15 ha valaki már írásban sem érdekel, akkor miért akarjak vele találkozni??? Nincs végtelen időm, hogy mind a 20-30-50-100 jelentkezővel találkozzak, hátha alapon.
márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
17. Mert te aki 2 napra rá irsz vissza azt sugallja hogy mennyire érdeklodsz a másik irant ?? Ne csodálkozz ha tesznek rád.. Gondolom van hogy 3-4 nap is eltelik ha olyan kedved van..
márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 ha valakitől 3-4 naponta kapsz választ az jelzi hogy mennyire érdekled (kb. semennyire), abból már nem lesz semmi.
márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19. A2 naponta is ugyan ez.. aki akar valamit max 1-2 oran belul valaszol.
márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!