Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa férfi lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa férfi lennék hogy négy barátom van és mind a négy nő barát az exem?

Figyelt kérdés
Soha egy csók soha szex nem volt ezekkel a barátokkal, tényleg őszinte barátság van köztünk, kettőnek férje van és gyereke
márc. 15. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem itt ki kicsoda?
márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Van négy barátom aki nő és ez a nő mind az exem, mi a nehéz ebbe ?
márc. 15. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Most akkor a barátaid vagy az exeid? Nehezen hiszem el, hogy az exeiddel se csók se semmi intimitás nem volt… a csak neten beszéltetek vagy mi? Akkor meg nem az exeid.
márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gáz hogy nincs egy rohadt barátod se csak az exekkel vegetálsz ilyen téren.
márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jep, a #4-esnél a pont, több mint furcsa hogy valaki csak az exeivel tartja a kapcsolatot és azon túl semmilyen szociális kapcsolatrendszere, barátai nincsenek.
márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez megfelel....viszont ha én lennék a következő és megtudnám hogy ezek mind az exeid ott addig tartott volna az ismerkedésünk.
márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovodában jártál velük? Vagy nem értem.
márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"mind a négy nő barát az exem"


"Soha egy csók soha szex nem volt ezekkel a barátokkal"


Erőt érzek a zavarban. Ha csók se volt miért lennének ezek? Fejben jártál velük?

márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!