Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonaim miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rokonaim miért nem tudják elfogadni hogy nem akarok barátnőt? 30F

Figyelt kérdés
Sosem volt barátnőm, mondtam is nekik hogy nem is akarok, de ha találkozok velük mindig megkérdezik hogy van-e már barátnőm. Nagyon unalmas már, szerintem elég egyértelmű hogy ha 30 éves koromig nem foglalkoztatott, ezután végképp nem fog.
márc. 17. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
40 leszek, de 30 évesen ugyanezekkel a kérdésekkel zaklattak és nem adták fel. Két lehetőséged van, megszakítod velük vagy azt hazudod most ismerkedsz de semmi komoly nem alakult még. Én először az utóbbit szoktam alkalmazni de ha még tovább kérdezősködnek megszakítom a kapcsolatot.
márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem ordítod le a fejüket, hogy cuppanjanak le a magánéletedről egyszer s mindenkorra, kérdező.
márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a gyerekkel volt így :D Egyik - a sokadik - alkalom után kifakadtam, hgoy ki lehet szállni a méhemből, és inkább a saját szexuális életükkel foglalkozzanak.


Na, azóta kss van :D

márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!