Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gusztustalan a család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gusztustalan a család előtt csókolózni?

Figyelt kérdés
márc. 17. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Tini topik lentebb van....
márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, eléggé tinis dolog mások előtt csókolózni.
márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Igen.

Előttem ne csinálják.

márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Engem személy szerint zavar (az is, ha mások csinálják előttem, és én se csinálnám mások előtt).

Szerintem a csókolózás már átlépi a határát az intimitásnak és a szexualitásnak, csak két emberre tartozik.

márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De igen.
márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De kvara
márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De, mondjuk mások előtt is
márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az emberek nem csak akkor csókolóznak, ha szexelni is akarnak, szóval ha valaki így gondolja, hogy ez mások előtt gusztustalan, akkor ezek szerint azonnal a szex jut az eszébe, dühös lennék ha nem tudnánk mások előtt csókolózni mert ez olyan minta, szégyellném őt vagy mi, szerintem egyáltalán nem tinis ha valakinek ez nem tetszik stb távozzon onnan ahol éppen vagyunk.
márc. 18. 10:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Erről az esküvők jutnak eszembe, akkor senkit sem zavar a templomi esküvőkön sem meg a papot sem zavarja.
márc. 18. 10:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább akkor van vele problémám mikor nyalják falják egymást társaságban is. Erre már nem vagyok kíváncsi. De az ilyen lopott csókok szájra puszik szerintem bőven belefér.
márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!