Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet-e következtetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet-e következtetni, hogy tetszem a férfinak?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom.. tini kategória. De a mai világban eléggé mobilcentrikusak az emberek. Ha beszivezi a képemet illetve a történetemet fb-ukon és élőben is flörtölünk, de nem lép, nem mer (kollegák) vagyunk akkor csak kedvel vagy tényleg tetszhetek neki? Egyik nap "faljuk" egymást másik nap pedig szinte egymásra se nézünk..bele őrülök ebbe. Gondolkozom, hogy felmondjak-e és akkor hátha lépne.. nem érdekes annyira ez a munkahely számomra, találnék mást, viszont félek, hogy nem keresne, mert félre értené.
2019. márc. 7. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2019. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szivizd vissza.


Bar a legjobb lenne ha egy az egybe rászolnál,hogy Léphetnél már,mert nekem bejössz mint pasi!


Ennyi.Ne kombinalj es ne taktikazd túl.Jelezz neki egyertelmuen.Ha nem lep,akkor az meg neked lesz egyertelmű NEM!

2019. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

biztos tetszel neki, de vigyázz azért.

velem is volt ilyen, hogy tisztára rám hajtott, de mégsem lépett. egyszer csak kiderült, hogy terhes barátnője várja otthon.

2019. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jah, pont ma olvatam itt is, hogy a kapcsolatban levo akarkije, hol ilyen, hol olyan...
2019. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszés lehet, de az ugye nem jelenti azt, hogy valaki komolyabb dolgot is akar. Ha a flört mond valamit...
2019. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért már tuti rájöttél egyedül is,hogy ha komolyat szeretne tőled,azt megmondta volna.Oké,tetszel neki,flörtöl,biztosan az ágyából sem rúgna ki.Viszont semmit sem lép.Ilyenkor vagy szexre gyúr,vagy önbizalomhiányos.Szerinted melyik?Én lennék olyan pofátlan,hogy rákérdezzek.
2019. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!