Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek sok párja volt tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sok párja volt tud valaha igaz mindent elsöprő szerelmet érezni?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, sok exe van. 1-2 éves kapcsolatok. Csak szerintem fura ha valaki ennyiszer érezte azt hogy megtalálta az igazit? Igazából az itt olvasott kommentek alapján mászott bele ez a fülembe.. Nekem is van kettő exem 21 éves léttemre.. simán lehetne nekem is sok 30 éves koromra ebből adódóan de nem érzem hogy nekem az lenne a célom hogy ezer exem legyen. Szimplán nem maradtam olyannal akivel nem passzolt valami. Jelenlegi párommal a legjobb minden, ő is így érzi elmondása szerint. A volt párjaimat nem becsültem, nem tudtam viselkedni, míg a jelenlegi párommal minden rendben. Ő is lesz@rta elvileg az exeit mert ők nem tettek semmit a kapcsolatba ezért nem törődött velük kellően.

Szerintetek minden helyzetben gáz ha valaki már sokszor érezte az hogy szerelmes és valami gond van a toronyba? vagy teljesen elfogadott?


márc. 21. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Eleve szerelmet csak akkor lehet erezni, ha mar honapok ota egyutt vannak. Ha pedig ezt nem erezte, akkor nyilvan kilepett. Tehat ennyibol meg nem kell palcat torni felette. Fontosabb, hogy hogyan viselkedett azokban a kapcsolatokban, mikent latja utolag, mit tanult beloluk.
márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
1: lehet azt egy másodperc alatt is, szerelem első látásra.
márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétele egy kapcsolatnak, hogy mindent elsöprő szerelmet érezzen. Semmire nem kell ebből következtetni.
márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is így gondolom, csak annyi ilyet olvasok itt hogy az ilyenek érzelmileg nullák nem tudnak senkit igazán szeretni stb
márc. 21. 11:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kicsit érettebb leszel rájössz, hogy felnőttként az igazi szerelem nem olyan, mint kamaszkorban, hogy a másik nélkül lélegezni sem tudsz.
márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül az exek száma ami döntő. Az emberek megpróbálnak együtt lenni, és ha nem sikerül továbblépnek. Ez ilyen egyszerű. Igen szerencsésnek mondhatóak azok az emberek akik fiatalon megtalálták az igazit, vagy nem sok partner után.

Nem tudhatod, hogy mi miatt nem sikerültek másoké, de jobb ezt nem firtatni. Érezhet mindent elsöprő szerelmet akár a 10. Után is, ha érzi, hogy végre ezaz amit keresett. Ez a lényeg.

márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"A volt párjaimat nem becsültem, nem tudtam viselkedni, míg a jelenlegi párommal minden rendben. Ő is lesz@rta elvileg az exeit mert ők nem tettek semmit a kapcsolatba ezért nem törődött velük kellően."


Hát ne haragudj meg rám, de ez a rész ezerszer rosszabbul hangzik minthogy valaki több kapcsolatban volt 1-2 évig.


Hogyha egyszer nem megy, nem lesz@rni kell hanem szakítani!


Persze fennáll az a lehetőség, hogy a pasi képtelen mélyebb érzésekre, elkötelezettségre, éretlen, szimplán nem jól választ és lehet kapcsolatfüggő is.


Viszont aki benne marad egy olyan kapcsolatban ahol nem ad csak elvárja, hogy kapjon, nem becsüli a másikat, lesz@rja az is csúnya viselkedés és szintén társfüggőségre utal(hat).

márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Százas nagyságrendben voltak alkalmi partnereim, tucatnyi szerető, 4-5 komolyabb kapcsolat, de mégis van akivel úgy érzem minden is egyben van. Nem ettől függ.
márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Mért ne érezhetne szerelmet? Több kapcsolat után se lesz valaki érzelmileg nulla.
márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne komolytalankodjunk. A szerelmet sokan tulhypeoljak, raadasul megkulonboztetni sem tudjak a hasonlo erzesektol. Aki mindig szerelmes, az szerintem meg sosem volt az. Csak azt hiszi. Az ilyenek hisznek az elso latasban szerelemben. Naivak es tapasztalatlanok gyulekezete. Hangzatis szavak helyett inkabb tobb racionalitas kene.
márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!