Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első kapcsolatban régóta élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolatban régóta élő hölgyek, lányok! Tetszene nektek, ha ez történne?

Figyelt kérdés

Feldobná a párotok, hogy mivel mással rajta kívül nem voltatok, ezért benne lenne, hogy hármasban bevegyetek plusz egy pasit, vagy akár kettesben is lehetnétek mással. Nem állandóan, csak olyan alkalmi jelleggel.

Vagy elutasítanátok és működne az, hogy életetek végéig csak egy pasival?


márc. 25. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Amikor valaki bedobja, hogy nyitott kapcsolatot akar, vagy hármast, esetleg orgiákat az egyáltalán nem kívánja a párját szóval előbb utóbb hiába egyezne bele a másik az lenne a vége, hogy másba bolondulna bele az egyik és szakítás lenne a végeredménye a megengedett kalandoknak. Ha nem kíván, nem szeret akkor inkább legyünk külön. Nem látom értelmét annak, hogy másokkal szexeljünk össze-vissza.
márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már a 2. kapcsolatomban vagyok, de az 1. is hosszú volt. Akkor is undorodtam annak a gondolatától, hogy más férfivel legyek együtt, amikor a kapcsolat utolsó egy éve fos volt. Nekem egyszerűen nem lett volna hozzá gyomrom, sőt meg is sértődtem volna, ha ezt felhozza a párom, mert jól tudta, hogy mi a párkapcsolatokhoz a hozzáállásom.
márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"orgiákat az egyáltalán nem kívánja a párját szóval előbb"


De, kívánja a párját, rólam van szó egyébként.

márc. 25. 12:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te álomvilágban élsz, de majd meglátod, hogy oda juttok, hogy vége lesz a kapcsolatnak, vagy hiába egyeztek meg, hogy nincs több másokkal való szex az egyik háta mögött csinálni fogja a másik.
márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
A tulzott onbizalom is karos illetve a maximalis bizalom. lehet valaki lecsapna a kezedrol utana koppanal.
márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, az exem anno ezt forszítozta. Első kapcsolatom volt. Ő csak a kér férfi egy nő felállást akarta és éveken keresztül emiatt is piszkált. Nem akartam. Én nem vagyok az a típusú nő, akinek erre lenne igénye. Ha én valakivel együtt vagyok, akkor én csak őt kívánom. És egyszerűen képtelen volt felfogni, hogy nem akarom azt, hogy egy másik farok is tömködjön engem. Most a férjemmel már 6 éve vagyok együtt és egyáltalán nem kívánok rajta kívül más férfit. Akármilyen hihetetlen, nem minden nő akarja azt, hogy random virslik járjanak benne. Engem kifejezetten undorít.
márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki ennyire monogám kapcsolatban él, hogy azzal az eggyel képzeli el az egész életét, az azert teszi mert valóban ennyire monogám. A többiek meg az első sz.rért szakitanak, és jöhet a következő. Nem mindenki vágyik össze-vissza kefélésekre, se titokban, se megengedve.

Persze biztos van ilyen is, de szerintem nem sok. Na meg az ilyen "kapcsolat" magában hirdozza hogy előbb-utóbb az egyik fél beleszeret a harmadikba, vagy rájön hogy a párjával nem is illenek össze szexuálisan.

márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem akartam sehányadik kapcsolatomban hármasozni, eszem ágában sincs azt nézni, hogy a párom mással foglalkozik és én sem akarok az orra előtt mással hemperegni. Ha másra vágyok, akkor lelépek. Egy hármas kétlem, hogy kielégítené bárki kíváncsiságát, az egy külön műfaj, semmi köze az 1v1 szexhez.
márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem az volt, amikor facen olvastam egy olyan cikket, ahol a nő nagy nehezen belement ebbe, aztán a férje beleszeretett a harmadikba, aki szintén pasi volt. 😂

Meg itt egy csaj, bár valószínű csak troll volt, hogy nem tudja kitől terhes,mert aznap vagy hatan belementek.


Nálam ha a párom komolyan gondolná, az szakitó ok lenne. Nem azért vagyok vele, hogy más dugjon, és szerintem beteges aki erre vágyik. Más ha egyedülállóként probálnak ki ilyet, mintha komoly kapcsolatban. Persze kinek a pap, kinek a papné, valakinek meg mindkettő...

márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon a napon szakítottunk volna!
márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!