Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az exem fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az exem fejében?

Figyelt kérdés

Nagyon régen szakítottunk már, kb 8éve... de azóta időről-időre felbukkantunk egymás életében, de már nem találkoztunk vagy 5éve csak beszélgettünk időnként neten, meg szexi képeket váltottunk.


Azonban januárban nagyon be voltam indulva és találkozni akartam vele, majd elkezdett hitegetni, hogy oké, majd másnap ír, hogy mikor jo neki. Azóta 3honap telt el...


Ez mégis mire jó? Felnőtt emberekről beszélünk, nem értem mi van az ilyen emberekkel... minek a hitegetés? Ha neki addig terjedt a dolog, hogy szexi képeket váltunk akkor miért nem azt mondja? Komolyan valaki mondja már meg, hogy ez a viselkedés mire jó, mert nem értem.


márc. 25. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Te csináltad magadnak.

Mit háborogsz?!

Már azt sem veszed észre, ha udvariaskodnak.

márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valahol igazad van, masfelol meg nem tudom felfogni, hogy tud valaki csak igy elfordulni a masiktol.
márc. 25. 22:35
 3/14 Noren1989 ***** válasza:

Én vélem, hogy az exed únja már a banánt.


Ez az összejárósdi, képcsere nemigen lendíti előre az egymástól független magánéleteteket.

Én pl bannoltalak volna a helyében.

márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azt azért hozzátenném, hogy nem én kezdeményeztem ezt a képcserés dolgot, sőt nem is éntartottam fent
márc. 25. 22:41
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
És miért mentél bele?
márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mert hulye vagyok
márc. 25. 22:46
 7/14 Noren1989 ***** válasza:

Gyorsan eljutottunk a konzekvenciáig.

Nos, ne tessék semmiben sem reménykedni.


Tiltsd le, kezdj új életet nélküle.

Ami volt vele, az a múlt része, ne kanyarodj vissza többet hozzá.

márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

sokszor megtettem már és mindig arra jutottam, hogy még az is izgalmasabb ha kapok tőle random egy képet, mint bármi más


nem tudom, valahogy senki nem mozgat meg... egy cseppet sem

márc. 25. 22:54
 9/14 Noren1989 ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy lehet összefüggés a két dolog közt?
márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen vélhetően van, bár volt amikor több, mint fél évig nem váltottunk egy szót sem és nyitottam új emberek felé... de mindhiába, aztán kb 9 hónap után úgy gondoltam, hogy teljesen indokolatlan ennyire kizárnom őt a képből
márc. 25. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!