Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Ha egy pasitól elfogadok ajandekot, hogy visz sétálni autóval es bevásárol nekem néha, ami jól fog, de cserébe szóltam neki, hogy csak barátságot akarok, tehát nem verem át. Ő szexet szeretne, de erekciós problémái vannak, lehet azért mert volt műtött hátgerincsérve, de nem vagyok biztos miért és nem is érdekel.

Fair dolog, hogy elfogadjak dolgokat tőle, ha nem akarok szexet es közöltem is? Ha tovabbra is vasarolgat lehet, hogy megis remenykedik. Fiatalabb mint én majdnem 5 évvel.

Pénze van, mert cége van. Ő se akar kapcsolatot, csak összejárogatni, de nekem ennyi sem fér be, én nem tartom szexualisan vonzónak, hogy szexeljek vele, de az ajándekjai jól jönnek.

Múltkor valamit mondott, hogy kihasználva érzi magát. Mennyire jogos?


márc. 27. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked ez bejön, csináld. Én mocskosul megalázottan érezném magam.
márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy reménykedik.

Férfiak minden cél nélkül nem furikáznak nőket és nem vásárolnak be nekik.

márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És mit remél mégis. En arra gondoltam hogy unja magat ő is esetleg es ertekeli a baratsagom
márc. 27. 15:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, hogy szexet szeretne.
márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod hogy szexet szeretne, te pedig nem, miért fogadod el a cuccokat tőle?

Mondjuk a pasinál is vannak bajok, de nálad is kérdező.

márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha igy határozottan megmondtad hogy ne várjon semmi többet, es ő ezek után is megteszi ezeket, akkor hajrá, innentől az ő baja.


Mondjuk én ezt nem fogadnám el, max ha tényleg sok pénze van. Akkor viszont legyen ha ennyire akarja.

márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De a barátságért nem fizetnek kérdező. Ha simán belültök valahová egy kávéra, üdítőre és kifizeti oké. Ha érted megy autóval, hogy elmentek egy moziba oké. De, hogy kimondottan vegyen neked cuccokat és főleg, hogy te elfogadod az szerintem nem oké. Mert ha barátkozni akarsz vele az egyénisége miatt akkor azt önzetlenül is megteheted, nem kell kihasználni azt, hogy beléd van zúgva és reménykedik. Ha pedig ingyen, önzetlenül már nem is annyira érdekel, hogy vele lógj akkor te is érzed, hogy nincsen ez rendben.
márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A dolgok jól jönnek. Ha adja. En nem ígérek semmit és nem hülyítem, sőt meg is mondtam, hogy nem kell mint pasi. Nekem tiszta a lelkiismeretem. Elfogadom, mert jól jön egyedülálló vagyok egy idegen országban. Lássuk ki utasítana el egy bevásárlást a lidlből es 2 bax vizet, mikor nekem autóm sincs haza kéne cipeljem
márc. 27. 16:57
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Vagyis kihasználod őt. Ha mondjuk neked így tiszta a lelkiismereted akkor az a te dolgod, de akkor miért is tetted ki a kérdést?

Mert szerintem meg az a kérdés, hogy ha azt mondaná, hogy - "oké, ha nem kellek mint férfi akkor elfogadom és akkor ezentúl találkozzunk csak mint barátok de nincs több ajándék" - akkor ugyanúgy találkoznál vele mint most? Kéne a társasága? Vagy csupán az ajándékok miatt tartod vele a baráti kapcsolatot? Mert én barátként szintén kaptam már ajándékot de adtam is és főleg, ez nem rendszeres, ez nem erről szól. Neked szerintem igen.

márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Beszélgetni barmikor hajlandó lennék vele, telefonon, vagy videón, lelki tanacsadas, vagy barmi, baratsag, igaz, mondta hogy nem szeret beszelni telefonon, neki közelseg kell.

Ha vinne kirandulni es nem venne semmit úgyis jó lenne.

Csak ne másszon rám, ennyi, baratkozni szívesen

márc. 27. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!