Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, vagy elfogadható, hogy jól esik, ha a férjemen kívül más férfi is megdicsér?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami csinos csaj, de a munkahelyen van két kollégám is, akik gyakran bókolnak különféle jelzőkkel (okos-aranyos-szép-kedves-csinos stb vagyok).

Ők is házastársi kapcsolatban vannak, le is szögeztem nekik, hogy elfogadom, és köszönöm dicséretet, de ennél messzebb ne menjünk. Megértették, mondták, hogy természetes, ők is szeretik a nejüket, de attól még engem ilyennek-olyannak találnak, amit viszont mindenképpen tudatni szeretnének velem.

Nekem pedig hogy őszinte legyek nagyon sokat növel az egyébként is lapos önbizalmamon, ha más férfi megdicsér akár belső akár külső tulajdonságomért, és iszonyat jól esik sokszor.

Ettől most rossz ember lennék? A férjemet szeretem, soha nem lépnék félre.


Másik fordulata a kérdésnek, ami most írás közben felötlött: ha én is viszonoznám nekik, hogy "te is nagyon helyes, jófej, stb vagy", úgy, hogy mindenki tisztában van azzal, hogy ezek csak vélemények, nem érzések, akkor az etikailag oké szerintetek? Mi van, ha ők is ugyanígy gondolkodnak, mint én, hogy oké, hogy otthon a párjuk is minden nap mondja nekik, hogy jól nézel ki, jó lett a frizurád, de azért mástól hallani teljesen más?


2023. okt. 20. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Dicsérgesd csak nyugodtan, majd abból az lesz hogy flörtölni kezdenek azt is viszonzod, majd csók, tapi, orál, szex...Azt is viszonzod ha így gondolkodsz hogy jólesne nekik. Ki nem szarja le? Egyáltalán minek veszed fel, hogy házas/szingli pasik bókolnak azzal hogy kedves/csinos vagy? Okos nem vagy ez látszik. Akkor mire fel esik jól? No comment. Idegen ember, mert azok hiszen csak kollégák miért van rád hatással olyannyira hogy még viszonoznád is? A nejük viszonozzák az ő dicséretüket. Neked semmi közöd hozzájuk, te törődj azzal inkább, hogy a férjed bókjai elmaradtak/nincsenek rád hatással.
2023. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is jólesik, sőt, én is megdicsérek ellenkező neműeket. Mi ezzel a baj? Szeme mindenkinek van. Ha a másik csak bókol, bizonyos határokon belül, azzal az égvilágon semmi gond nincs.
2023. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként azért bókolnak, mert látják hogy könnyen ágyba visznek és azért mert otthon az asszonyokat le se tojják, vagy muszájból teszik. Ha egyszer kifejtetted, hogy több nem lesz akkor miért akarod továbbvinni? Ne hidd hogy olyannyira szép vagy, látják hogy kapható vagy drága. Megéri dicsérni hűtlenségre képes/feleségek ignorálására hajlamos férjek bókolása? Szerintem nem, de ha akarod hogy rólad beszéljenek a kollégák, vagy felmondjanak neked miután meghajalt a feleségek egyike, vagy vita a kollégával (szeretői élet bevonása munkahelyre), akkor csak folytasd. Nem értem hogy unatkozol vagy viszket. Undorító hogy otthon dicsérnek de nem bírsz magaddal.
2023. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem azzal van baj, hogy elejt két bókot valaki, azzal van hogyan mondja és hogy látja hogy valaki kivirul vagy lazán elfogadja. Ha az előbbi akkor tapasztalja hogy könnyű letépni a termést úgymond. Még belefér a belső tulajdonságok előhozása, hogy ügyes voltál Laci, de Jól nézel ki ma Laci nem igazán. A férfiak félreértik, azért nem jó elkezdeni. Különösen az elhanyagolt férjek/ a feleségüket nem szerető férjek ez tény. Másképp működnek, gondolkodnak. De mégha nem is vinnék tovább rólad hihetik és szétbeszélhetik hogy milyen "flörtölős" asszonyka vagy. Megéri tényleg játszani a tűzzel?
2023. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves #1, #3 válaszoló.

Engem nem fog senki ágyba vinni a férjemen kívül, mert nem ösztönlény vagyok. Lehet hogy téged az előző kapcsolataidban ilyen sérelmek érhettek, de nem minden nő ilyen gondolkodású, hogy szépen néznek rá és már repül is a bugyi.

Sajnálom, hogy te csak ilyen könnyűvérű hölgyeket tudsz felhozni (felteszem tapasztalatból).

2023. okt. 20. 14:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm az eddigi válaszokat
2023. okt. 20. 14:12
 7/11 A kérdező kommentje:
A kérdés egyébként sem szexuális jellegű, hanem inkább pszichológiai, vagy morális érintettségű.
2023. okt. 20. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor se fér bele pontosan pszichológiai oldalról, mert ha otthon el van hanyagolva, kevés vagy rossz a szex akkor félreértés történik, bebeszéli magának, hogy flörtölsz, érted? A férfiak többsége nem azért jegyzi meg hogy csinos, aranyos vagy, mert nem gondolja komolyan, hanem hátsó szándék vezérli még tudatalatt is. Kérdés milyen hangsúllyal ejti ki és hogyan néz rád, mi kapcsán is mondja egyáltalán. Etikusnak etikus ha semmiféle érzés/gondolat nincs mögötte az ő oldalukról. Te honnan tudod hogy otthon náluk minden rendben van? Nem tudod, épp ezért kár belefogni.


"Kati nagyon kedves vagy, mert hoztál sütit!" teljesen más mintha indok nélkül mondja.

"Te is helyes vagy Bandi!"

Ez félreérthető, mert vonatkozhat külsőre-belsőre is.

2023. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

"Ettől most rossz ember lennék?"


Nem vagy az, csak önbizalomhiányos, amin illene turbózni de nem más emberek által hanem hasznos tevékenységeket vonhatnál be inkább, mint a tanulás, sport, új hobbi.

Az a két férfi ha hasonlóan fejezte ki magát arra a kijelentésedre, hogy akceptálod a bókokat, de ennyiben ki is merül nyugodtan lehet, hogy fogadtak ki szédít el hamarább főleg ha új vagy.

Ha eddig soha nem viszonoztad semmilyen módon a bókokat akkor fel fog tűnni, hogy fogod. Volt itt olyan kérdés nem olyan rég, hogy a fiatalabb lány itt érdeklődött mit tegyen a házas kollégával, aki nem hagyja békén, olyan szavakkal dobálózik, hogy miatta hord miniszoknyát és magassarkút munkába, direkt kéreti magát miután egyszer szóba állt vele hosszabb időre. Nagyon vigyázz, mert a szavaknak erejük van és ha társul hozzá szép mosoly, csillogó szemek, akkor a másik fél félreértelmezheti. Abból alakul ki a flört, véletlen érintések és hasonlók. Nem kell, hogy ágyba vigyen, ha te neked tetszik a macska-egér játék, hogy látod mennyire vége van az már megcsalás érzelmi téren. Amúgy egyáltalán nem muszáj tudatni a munkatársaddal, hogy kedves, okos, szép. Nyugodtan megtarthatja magának a véleményét. Munkatársi viszonyba nem tartozik kötelezően (folyamatos) dicséret, a főnök se dicsér meg (állandóan). Elintézi egykönnyen, nem azért vagy ott, hogy más egóját növeld és ők se azért, hogy mindenáron tudatni kellene hogy csinos vagy. Mégha neked nem is tetszik egyik se közülük és nem is fog te még ő nekik tetszhetsz, vagy gondolhatják, hogy ki vagy éhezve más férfira, mert magukból indulnak ki. Ha folytatod a játékot amit elkezdtek ők megindul a lavina és lehet mehetsz a HR-re.

2023. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Sztm hazudik akinek nem esik jól.
2023. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!