Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Ha egy pasitól elfogadok ajandekot, hogy visz sétálni autóval es bevásárol nekem néha, ami jól fog, de cserébe szóltam neki, hogy csak barátságot akarok, tehát nem verem át. Ő szexet szeretne, de erekciós problémái vannak, lehet azért mert volt műtött hátgerincsérve, de nem vagyok biztos miért és nem is érdekel.

Fair dolog, hogy elfogadjak dolgokat tőle, ha nem akarok szexet es közöltem is? Ha tovabbra is vasarolgat lehet, hogy megis remenykedik. Fiatalabb mint én majdnem 5 évvel.

Pénze van, mert cége van. Ő se akar kapcsolatot, csak összejárogatni, de nekem ennyi sem fér be, én nem tartom szexualisan vonzónak, hogy szexeljek vele, de az ajándekjai jól jönnek.

Múltkor valamit mondott, hogy kihasználva érzi magát. Mennyire jogos?


márc. 27. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy csavarod a szavakat, csak kihasználod őt. Hiába nem érzed annak, mert szerinted "fair" vagy, ha ő hülye és nem érti / tudja / akarja ezt elfogadni.
márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nincs ingyen az időm a hulyek szamara
márc. 27. 17:22
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja szóval most már hülye.. Eddig még barátkoztál vele, mert neked csak barátként kell, nem mint pasi. Na most már hülye lett. Vagyis neked csakis és kizárólag a cuccok kellenek. Végre kimutattad mire megy ki.

Ennyi.

márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy te nyílt lapokkal játszol és nem a te felelősséged, ha ő továbbra is reménykedik meg puncsol neked. De az meg rólad árul el sokat, hogy nyugodt lelkiismerettel végig nézed, ahogy egy szeretetéhes ember lemegy kutyába neked és megalázza önmagát, miközben te egy csepp empátiát sem tanúsítasz felé.
márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
En nem alázom meg, hiszen szóltam neki. Nekem is az agyamra megy a folyamatos bepróbálkozásaival
márc. 27. 20:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. Csoda hogy szóba áll veled.
márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne lepődj meg rajta, hogy egyszer bekattan és megdug. Ha akarod, ha nem.

Alig ismered, ki tudja mennyire frusztrált, szex hiányos. Nem a máltai szeretetszolgálat ez az ember, nem jótékonysági alapon költ rád. Szexet akar.

Azt hiszi (jogosan) hogy van esélye megvenni téged, ha nem is az eseted, mivel elfogadod a támogatását. Valamit valamiért.

Mondjuk ha lenne este, akkor inkább rosszlányokon nézelődne. Hamarabb jutna szexhez, tőled nagy valószínűséggel szebb nőkkel.

márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!