Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg sokan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg sokan, ha 10-15 év van egy pár két tagja között?

Figyelt kérdés
Szerintem az még egyáltalán nem gáz.

márc. 28. 20:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Most ezt nem tudom, viccből írod-e, de igen, az. A frontális lebeny valamikor a 20-as évek közepére fejlődik ki teljesen, testileg hiába felnőtt, mentálisan rohadtul nem. 25 felett lehet egymással szórakozni, felőlem aztán 99 éves is lehet a másik fél, akkor már valószínűleg tudott egy felnőtt döntést hozni, hogy miért akar a másikkal lenni és tapasztalt is eleget, hogy felmérje, kihasználják-e épp vagy sem, ha igen, akkor is jó-e így neki.
márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Tényleg nem viccből írom. Komolyan gyereknek gondolok egy 18 évest.
márc. 28. 21:32
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én több ilyen párt ismerek, jól meg vannak. Nem szólják meg őket.
márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%
25 ev alatti kis fiu melettt semmi keresni valoja egy 30 vagy feletti nonek!!!!!
márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%
Ma már nem gáz, csak az idősebbek nyafognak emiatt, mer a régi hagyományok milyen fontosak lennének...
márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%

Nalunk 16 ev a korkulonbseg es nem erezheto.

Nem volt benne szandekossag, annyira jol eltudtunk orak hosszat beszelgetni, hogy a vegen egymasba szerettunk. Minden teren passzolunk es nem azert mert idosebb vagy velem egyidos, de alapvetoen soha nem ereztem magam olyan komfortosan magam mint vele es nekem ez szamit.

Viszont az teny hogy sokan megneznek minket, szerintem ot gazdagnak, engem pedig aranyasonak neznek. 😄


Azert a 20 ev alatti es a felnott parkapcsolata valoban nem egeszseges es erthetetlen hogy gondolhatja a felnott fel komolyan.

márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Jogilag a 15 éves is felnőtt, úgyhogy még arról is legfeljebb magánvéleményed lehet, ami a kutyát nem érdekli.
márc. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%
20 éves nő 30 éves ferfi is simán normálisnak számit manapsag.
márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
62%

#18 És miről fognak beszélgetni?A 20 éves egyáltalán nem fogja érteni a 30 éves problémáit, a 30 éves, feltéve ha egészséges gondolkodású érett személy már rég nem a kora 20 évesek problémáival fog foglalkozni.Szóval mi lesz az ami összetartja őket?


Lehetne még hosszan sorolni tovább a buktatókat...

márc. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Hát igen , nem mindegy miként.


20 felett azért már egy kicsit más.


Megint más ha már a lány is túl van a tanulmányain és dolgozik.


Amúgy meg van benne féltékenység is...

márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!