Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan 19-20 évesen is későimek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan 19-20 évesen is későimek érzik az ha akkor lesz először barátnőjük, akkor mit szóljak én ha 26 évesen nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Engem eddig mindenki elutasított, sokan 19 évesen is későinek érik, pedig az bőven jó kor.
2023. júl. 17. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
13 évesen volt először barátnőm.
2023. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem versenyfutás az élet, mindenki az egyéni tempójában éli az életét és így van ez jól. Senki sincs lemaradva, mert nincs egy egységes norma, hogy mit mikor kell csinálni.
2023. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne szólj. Basszus, nem mindenkinek az élete zajlik ugyan abban a mederben.
2023. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Semmit, mivel senkit se érdekel a nyomorod.
2023. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezen ne rágódj. a nők gonoszak, tele van minden válással és megcsalással.


ha nyugisan akarsz élni és sokáig, akkor kerüld a romantikus kapcsolatokat.

2023. júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sokan 19-20 évesen is későimek érzik"

Nem "sokak" véleményére kell alapozni, hanem a saját életedet kell élni. ÉS természetesen ez nem lóverseny, a minőség egyébként is lényegesebb szempont szerintem.

2023. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem versenyfutás az élet, mindenki az egyéni tempójában éli az életét és így van ez jól. Senki sincs lemaradva, mert nincs egy egységes norma, hogy mit mikor kell csinálni."


De szeretem az ilyen dumát. Természetesen a fordítottja igaz, csak itt a civil életben ilyen kis libsi hülyeségekkel jönnek. Munkád van? Ott nem kell gyorsan dolgozni? A főnök nem pattog, hogy több kell? Naugye! :DDDD

2023. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és akik ilyen dumákat írnak csak addig ilyen szépek és nyugisak amíg másik szerencsétlenségéről van szó. Amikor már nekik néz ki a kár, akkor aztán jön a durci, nem is kicsit...:DDDDDD
2023. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!