Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg sokan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg sokan, ha 10-15 év van egy pár két tagja között?

Figyelt kérdés
Szerintem az még egyáltalán nem gáz.

márc. 28. 20:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

19# Beszélgetni mondjuk szerintem pont lehet bármiről, élethelyzetfüggő, kinek milyen problémái vannak, mondjuk egy 30 éves IT startup vezető és egy 20 éves főállású dohánybolti eladó egyéb ambíciók nélkül lehet, hogy nem tudnak sok problémát megbeszélni egymással és az érdeklődési köreik se biztos, hogy fedik egymást, ellenben ha a 20 éves mondjuk gazdasági egyetemre jár és tényleg érdekli is a téma és egyebekre is nyitott, akkor lehetnek érdekes beszélgetéseik.

Ugyanígy, ha a dohiboltos egy targoncás 30-assal jön össze és mind a kettőnek a hobbija a Marvel filmek meg esetleg utazgatni és várost nézni országon belül, akkor is kijöhetnek.

Ilyen szempontból nem olyan gáz a korkülönbség, viszont az általános érettség, hogy ki hogy fogja kezelni a problémákat a kapcsolatban, ott lehetnek bajok. Különböző generációk egy csomó mindenhez tök máshogy állnak általánosságban. Ha meg azt hiszi a 20 éves, hogy ő aztán nagyon érett, hát, ja, 20 évesen én is ezt gondoltam, ahhoz képest olyan fasságokat csináltam a kapcsolataimban, amiken ma már csak nézek, hogy hogy lehettem az az ember is én.

márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
14: miért? Egy 24 éves fiú már nem gyerek, ahogy egy 32 éves nő is nagyon fiatal.
márc. 29. 10:08
 23/28 anonim ***** válasza:
50%

#21 ", 20 évesen én is ezt gondoltam, ahhoz képest olyan fasságokat csináltam a kapcsolataimban, amiken ma már csak nézek, hogy hogy lehettem az az ember is én."


Egyetértek.Viszont én 30 éves nőként azt látom, hogy egyébként egy mondjuk 45 éves férfi semmivel nem érettebb, komolyabb, mint mondjuk egy 30-as nő, csak egyszerűen beléjük csontosodik már addigra minden tulajdonságuk, jó és rossz szokásaik.Egyszerűen körülményesek, hisztisek.Persze, tisztelet a kivételnek.

Szerintem ez az "érettség" nagyon túl van misztifikálva.

márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23# Érettség ebben az esetben az, ha tudod, mik a hisztijeid, miben nem tudsz alkalmazkodni, és ennek tudatában keresel megfelelő partnert. Ez bennem is megvan 30-as nőként, egyáltalán nem érzem és kedvem sincs ahhoz, hogy “majd úgyis összecsiszolódunk” meg ilyesmi. Más meg úgy gondolja, hogy ő inkább szívesen alkalmazkodik pár dologban, mert neki többet ér a többi pozitívum, amit kap a kapcsolattól. A baj akkor van, ha azt hiszed, majd alkalmazkodtok, mert neked aztán kell az az ember és kész, mint egy kisgyereknek a nyuszi a boltból ott azonnal, de éles helyzetben meg baromira nem engedsz.
márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#24 Részben egyetértek.Két merőben más ember valóban nem fog jól kijönni egymással.Valamennyi kompromisszumot viszont mindig kell kötni, olyan emberi kapcsolat nem létezik, ahol ne kéne.

Valamint egyáltalán nem azt látom, hogy csak korából adódóan ennyire tudatos lenne a férfiak többsége.Sőt...Pont erről van szó.

márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#21 Szerintem nem, maximum ilyen fura "tanár-diák" felállás, ahol a fiatalabb fél számára imponál az idősebb szakmai/élettapasztalata, és pont emiatt az alá-fölé rendelt helyzet miatt sem lesz meg a kölcsönös tisztelet.A diplomával pedig szakmai tudást kapsz, tapasztalatot kevésbé.Sosem fognak közös úton járni, semmilyen életszakaszban.El kell fogadni, hogy nem véletlen léteznek korosztályok.
márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Csingilingg88 válasza:

Én 26 vagyok, a párom 41 aztán az utcán le se szarnak minket amúgy😂

Szóval én nem vettem észre ilyesmit, mondjuk nem is érdekelne nagyon, a kapcsolatunk jó, már 5 éve vagyunk együtt.

ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ.🙂
ápr. 21. 05:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!