Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet h terhes vagyok? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h terhes vagyok? :S

Figyelt kérdés
Szept 26-án jött meg, és 27-29-én védekezés nélkül szeretkeztünk. (Tudom, nem kellett volna..) A barátom gyszer sem élvezett belém, ettől függetlenül tudom, hogy fennáll a lehetősége annak, hogy mégis belém került valamennyi sperma. Aggódok, hogy esetleg terhes lettem, mert nem tapasztalom a menstruáció előtti szokásos tüneteket (pár nappal a mensi előtt rendszerint érzem belülről, ahogy a méhfal leválik; illetve elég sírós hangulatban vagyok ilyenkor). A sírós hangulat megvan, azonban más egyéb dolgot nem észlelek. Tegnap kellett volna megjönnie, de félek, hogy nem is fog megjönni. Lehet ez amiatt, mert nem védekeztünk, de ugyanakkor megvolt a havim? A másik dolog, amire gondolok az az, hogy valamilyen fertőzés miatt késik. Ugyanis másfél hete elég erős folyásom volt, és viszketett is. Ez szerencsére már elmúlt. Lehet, hogy a fertőzés miatt késik? Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 26. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem hogy lehet, de tuti hogy terhes vagy, anyukám!
2010. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

a fertőzés és a stressz is elég erősen bejátszhat. nézd több barátnőm is megszakítással védekezik már több éve és nincs semmi bajuk. akkor nem hiszem hogy pont te lennél olyan szerencsétlen hogy elsőre beüt. nem olyan könnyű teherbe esni.

nyugodj meg nincs baj, legközelebb meg óvatosan:)

L/16

2010. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Terhességi teszt! 2, vagy 3 a pontos válaszért. -és nőgyógyász..- Egyébként hány éves vagy?
2010. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
hányszor vált már le a méhfalad????? azonnal menj orvoshoz, belülről bomlasz!
2010. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hülye válaszoktól légyszíves kíméljetek, a többieknek köszönöm! 19 leszek.
2010. okt. 26. 18:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Velem is előfordult már ilyen, megszakítás, sőőt egy kis bacit is sikerült összehoznom, késett 1 hetet, és ennyi, sokat stresszeltem, és lehetséges hogy a fertőzés is késleltette.

De azóta is a szokásos 23-24 nap helyett, most a 31-32. napon jön meg.

Nyugodj meg, reméljünk nincs probléma.

De azért a biztonság kedvéért tesztet csinálj.

Majd jelentkezz, hogy mégis azért mi lett. :)

2010. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"a fertőzés és a stressz is elég erősen bejátszhat. nézd több barátnőm is megszakítással védekezik már több éve és nincs semmi bajuk. akkor nem hiszem hogy pont te lennél olyan szerencsétlen hogy elsőre beüt. nem olyan könnyű teherbe esni.

nyugodj meg nincs baj, legközelebb meg óvatosan:)

L/16"


Hát ez: no comment:D Ha már élsz szexuális életet, remélem több eszed van, mint a barátnőidnek. Előbb-utóbb vmelyik úgy is abortuszra fog menni, vagy gyereket szül. Idő kérdése.


Kérdező:

Igen, lehetsz terhes, bár pici az esélye. Viszont ha terhes vagy, akkor a teszt már kimutatja. Menj el a patikába/tescoba/dm-be és vegyél egyet. Reggeli első vizelettel csináld meg!


Viszont menzesz alatt alapból nem igazán szabadna szeretkezni. Persze tudom, sokan csinálják, de elég veszélyes. Az egészségedet kockáztatod vele.

2010. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

-A megszakítás nem védekezés.

- Az abortusz sem védekezés, hanem gyilkosság (ezt a kb 3. hozzászólónak írom)


Egyébként a mensi utánai 1-2 napon a lehető legkevesebb az esélye a teherbeesésnek ( a 10. naptól a 16-ig a legnagyobb)


Ha még 2-3 napig nem jön meg, gyógyszertári 10-s érzékenységű teszttel tesztelj reggeli pisiből.

2010. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Tudom, h menszesz alat nem ajánlatos a szex, de hülye voltam. Tényleg nincs más mentségem. Erre nagyon oda kell majd figyelnem a jövőben.

2010. okt. 26. 18:42
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát lehet, én vagyok maradi, de mielőtt elkezded nagyüzemben űzni a sexet, nem kéne kicsit tájékozódni? Mert akkor talán találnál a neten olyan cikkeket, amelyek leírják, hogy teherbe esni csak peteéréskor lehet. Márpedig menstruáció közben nincs peteérés, kivéve, ha hormonális gondjaid vannak.


A másik dolog: menstruáció alatt 5x fogékonyabb vagy bármiféle fertőzésre, ha ismered a folyamatot, rájössz magadtól is, miért. De egyéb alkalmakkor is elkaphattál bármilyen fertőzést.

2010. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!