Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet h terhes vagyok? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h terhes vagyok? :S

Figyelt kérdés
Szept 26-án jött meg, és 27-29-én védekezés nélkül szeretkeztünk. (Tudom, nem kellett volna..) A barátom gyszer sem élvezett belém, ettől függetlenül tudom, hogy fennáll a lehetősége annak, hogy mégis belém került valamennyi sperma. Aggódok, hogy esetleg terhes lettem, mert nem tapasztalom a menstruáció előtti szokásos tüneteket (pár nappal a mensi előtt rendszerint érzem belülről, ahogy a méhfal leválik; illetve elég sírós hangulatban vagyok ilyenkor). A sírós hangulat megvan, azonban más egyéb dolgot nem észlelek. Tegnap kellett volna megjönnie, de félek, hogy nem is fog megjönni. Lehet ez amiatt, mert nem védekeztünk, de ugyanakkor megvolt a havim? A másik dolog, amire gondolok az az, hogy valamilyen fertőzés miatt késik. Ugyanis másfél hete elég erős folyásom volt, és viszketett is. Ez szerencsére már elmúlt. Lehet, hogy a fertőzés miatt késik? Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 26. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért nem jön meg, mert ezen stresszelsz, én is voltam már így. Mi még akkor sem védekeztünk egy darabig, mikor nem volt menszeszem, persze akkor is kerül egy kevés sperma a hüvelyedbe, de én még soha nem estem ezért teherbe. Ha még beléd élvezett is volna, akkor is csak 20% esély van arra, hogy terhes lehetsz! A nőgyógyászom mondta, mikor elmentem hozzá mert azt hittem én is, hogyterhes vagyok, de mikor meguh-zott mondta, hogy nincs baba megkönnyebbültem, majd mikor hazaértem megjött. :)

Nyugi :)

21/L

2010. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Valamennyi sperma? Egyetlen egy is elég a fogamzáshoz. Ondónak hívják amire gondolsz...Korai volt még a szex.
2010. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem te terhes vagy
2010. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek hasonlóan kedves és színvonalas válaszokat kívánok arra az esetre, ha majd ők is normális válaszokat szeretnének kapni.
2010. okt. 26. 22:20
 15/15 A kérdező kommentje:

5 napot késett a havim, tesztet is vetem, és végül megnyugodtam. :)

Amúgy a sok stressz miatt késett.

2010. nov. 19. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!