Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy kicsit ellentmondásos(ex)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy kicsit ellentmondásos(ex)?

Figyelt kérdés
Az illető akivel ismerkedem (már elég régóta) azt vallja, hogy nincs férfi és nő közötti barátság és hogyha én azt kérném tőle, hogy legyünk csak barátok, akkor az nem működne velem. Mindeközben az exével "barátok" maradtak. Ez most mire véljem?!
ápr. 2. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetleg akkor működik, ha békében és közös megegyezéssel szakítottatok és egyikőtök sem szerelmes a másikba. Exxel barátkozni kapcsolat után úgy nem lehet, hogy az egyik félnek még vannak érzései, szóval szerelmes, mert reménykedni fog, hogy majd visszahódítja a másikat, majd csak feléled a tűz újra.
ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, én ilyen helyzetben automatikusan azt gondolnám, hogy a helyzet az, aminek látszik...
ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint én vagyok az "új" barátnő jelölt a sztoriban. Elmondása szerint "szerelmes" belém, de mégis így tartja a kapcsolatot az exével, ami engem eléggé zavar most már. Nem szeretnék könyvet írni, de a lényeg, hogy egyszer kinyögte, ha a körülmények úgy hoznák, akkor újra megpróbálná vele. De közben meg már vagy 5 hónapja nem találkoztak. Amúgy közös megegyezéssel váltak el elmondása szerint, bár már ebben sem nagyon hiszek.
ápr. 2. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hanyagolnám ezt a pasit.
ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta hogy nincs férfi-nő barátság mert azt akarja, hogy potenciált láss benne mert jó lennél neki addig, amíg az ex ki nem találja, hogy mégis akar tőle valamit. Ez lenne az az eset, amikor “a körülmények úgy hoznák”, és téged pedig egyetlen pillanat alatt dobna a csaj miatt. Kell ez neked?
ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, igazad van. Köszi a válaszokat.
ápr. 4. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!