Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagált rám így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagált rám így?

Figyelt kérdés

Szóval van egy tőlem 10 évvel idősebb pasi akit pár éve online játék során ismertem meg.

Majdnem összejöttünk, de végül soha nem volt belőle semmi.

Igazából nem volt könnyű, de túl tettem magam rajta, ez akkor sikerült a legjobban mikor párja lett.

Azóta meg nem szoktunk beszélni, 1x beszéltünk.

Évek teltek el, nem beszéltünk.

A mai napig együtt van a párjával amivel nincs semmi gond.

Viszont megláttam hogy játszik és írtam neki, hogy hívjon meg játszani.

Igazából normálisan elvoltunk egymás társaságában, de amit észre vettem hogy a párja és mások is mondták hogy hirtelen milyen sokat mosolyog.

Ez az amit nem értek, mert belőlem nem váltott ki semmi ilyet.

Egy kedves emlék lennék neki, vagy ez mitől van?

Mielőtt valaki félre értené, nem szeretnék tőle semmit.


ápr. 7. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zavarba ejtő jelenség vagy neki.
ápr. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudod, hogy a párja és mások mit mondtak?
ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt honnan tudjuk, nem voltunk ott nem is láttuk a szitut. Lehet csak a játékon mosolygott, vagy bármin. Élőben nem találkoztatok soha, plusz van párja is, szerintem nincs miről beszélni...
ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mosolyogna? Miért hiszed, akarod, hogy miattad csinálta? És hogyha eszébe jutott egy vicc, vicces élmény, vagy valami szép? Ne légy már nevetséges a jó Isten áldjon meg. Semmi köze hozzád!
ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!