Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem! (? )

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már lassan egy éve ismerkedek, beszélgetek interneten, sajnos egyéb okok miatt találkozás nem megoldható, mégis halálosan szerelmes vagyok belé.

Ugy érzem ő az a nő akivel az egész életemet letudnám élni!

Majdnem 200km-re lakunk egymástol, és reménytelennek látom azt hogy valamikor is lássamm, ha össze is jön az max még egy fél év.

Minden nap attol félek hogy mikor jön el az a nap hogy talál magának valakit aki közelben lakik és azzal jön össze.

Egyszerüen nem tudom mit tegyek, probáljam meg elfelejteni vagy van értelme várni és a sorsra bizni?

Nem tudom hogy felejthetném el ugy hogy a barátság megmaradjon.

Ti mit tennétek a helyembe?

Köszönöm elöre a normális válaszokat!


2010. okt. 26. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyből a 200kb-eres rész ötlött a szemembe és tovább nem is olvastam, igen reménytelen
2010. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem lehetetlen, csak nagyon nehéz.

Azért szurkolok!

2010. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na basszus...

Most télleg akarnék segíteni de nincs ötletem csak annyit tok mondani hogy kitartás!!Tom hogy ezzel sokra nem mész de ennyivel én is hozzájárulok

2010. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöma normális válaszokat, nagyon rendesek vagytok!
2010. okt. 26. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:

majdnem hasonló a történetem csak az én párom akit majdnem 2 éve ismerek 8000km-re lakik tőlem de jövőre találkozunk (:

szóval a te helyzeted kutyafüle..

2010. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bujtogató ***** válasza:
A távolság sosem kis probléma, ez tény. Az viszont ha még nem találkoztál vele egy nagyon kritikus dolog, tekintve hogy egyáltalán nem ismered, még ha tudsz is mindent róla, egy embert valaki csak közvetlenül, idővel tud megismerni, főleg beleszeretni. Lehet hogy egyáltalán nem olyan, akivel el tudod képzelni magad, az internet az sehol sincs a realitástól. Ha viszont komolyan akarod magadban ezt a reményt tartani, megteheted, ki tudja, merre visz az élet, lehet hogy még lesz esélyed.
2010. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan mondom, ismerős szitu miatt: fogd meg magad és told fel a képedet a csajhoz!!
2010. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az nem olyan egyszerű hogy fogom magam és 1ik percröl a másikra "odatolom a képem"!

De az okot most nem irnám le miért.


Hidd el ha tehetném most nem itt ülnék a gép elött hanem már elindultam volna, ha kell gyalog!!!


Lehet hogy az ember a másikat igazábol csak személyesen ismeri meg jol, de mégis....

Hülyén hangzik de képes lennék akár a kezét is megkérni, annyira szeretem!

2010. okt. 26. 22:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Értelek haver. Mondom, hogy ismerős a szitu. De így nem sokat tehetsz :/ Hát ha már tényleg nincs más lehetőség igenis told fel a képed hozzá! ^^ Sok sikert^^
2010. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!