Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem! (? )

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már lassan egy éve ismerkedek, beszélgetek interneten, sajnos egyéb okok miatt találkozás nem megoldható, mégis halálosan szerelmes vagyok belé.

Ugy érzem ő az a nő akivel az egész életemet letudnám élni!

Majdnem 200km-re lakunk egymástol, és reménytelennek látom azt hogy valamikor is lássamm, ha össze is jön az max még egy fél év.

Minden nap attol félek hogy mikor jön el az a nap hogy talál magának valakit aki közelben lakik és azzal jön össze.

Egyszerüen nem tudom mit tegyek, probáljam meg elfelejteni vagy van értelme várni és a sorsra bizni?

Nem tudom hogy felejthetném el ugy hogy a barátság megmaradjon.

Ti mit tennétek a helyembe?

Köszönöm elöre a normális válaszokat!


2010. okt. 26. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt távkapcsolatom, 15 évesek voltunk mind a ketten, 220km választott el, ö Kecskemét mellett él, én pedig Romániában, mégis találkoztunk havonta egyszer-kétszer. 14 hónapot jártunk így, és fogadok, hogy többet tartana, hogyha most történne. Menj el hozzá, ne érdekeljenek az akadályok, ha tényleg kell neked, és felvállalod a szenvedést, amit a hiánya fog okozni, akkor hajrá.

18/l

2010. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Oldjátok meg a találkozást majd onnan haladtok szépen tovább ;) drukkolok nektek
2010. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!