Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megbocsát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megbocsát egy megcsalást, és tovább jár a másikkal, az balek?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, balek
Nem az.
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem föltétlenül. Attól függ, hogy neki mi fér bele az értékrendjébe és mi nem, illetve hogy utána mennyire boldog.


Ha valaki megbocsát egy félrelépést, majd utána TÉNYLEG boldogan leélik együtt az életüket, az miért lenne balek?


De persze van az, amikor csak a megszokás, az egyedülléttől vagy a válástól való félelem miatt nem lép valaki. Ilyenkor sem baleknak nevezném, inkább áldozatnak.

ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát már tudja milyen emberrel jár. És annak tükrében jár vele. Ennyi változik csak.
ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Véleményem szerint igen. De mindenki más. Engem nem érdekel, hogy mi vezetett a megcsalasig. Biztosan hibás voltam én is, de akkor is szakítson előtte vagy valami. A megcsalas abszolút a megcsalo tudatos döntése.
ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak járnak, nincs közös gyerek, akár több, nem köti hozzá semmi, nincsen bántalmazva akkor balek.

De ha nincs hová mennie, bántalmazva van, több gyerekük van és megbocsájt neki, vagy nem tud mit csinálni akkor inkább áldozat. Nagyon jó lenne hogyha tudna váltani.

ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A megbocsátás kell a továbblépéshez, szóval érdemes. A többi az már opcionális.
ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy, hogy friss kapcsolat, házasság előtt, vagy 20 év házasság után törtánik.
ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jürgen 80 évesen feleségül vesz egy 20 éves nőt. Mire az ismerősei: Meg fog csalni. - Jobb egy prosperáló cégben 50% részesedés, mint xarban a 100
ápr. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esete válogatja. Van olyan eset, amire én a saját értékítéletem alapján nem mondanám, hogy balekság... amikor leülnek, és komolyan, higgadtan, de brutálisan őszintén megbeszélnek mindent, és tartják is magukat hozzá. Számomra az a balekság, amikor puszira elhiszi vki, hogy "jaj, az semmit nem jelentett, téged imádlak, drágám" és még csak ígéretet sem kap a változásra, vagy amikor elhiszi, hogy ő az egyetlen hibás ezért meg azért ("mert nem vagy hajlandó az análra", "mert nem vittél el arra a helyre, a Jocó meg igen"), ill. amikor annyira életképtelen, hogy anyagiak miatt muszáj ott maradnia.
ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem. A válaszok arra bátoríthat engem, hogy nyugodtan lépjek félre, ha ki akarom próbálni mással a szxet. Számos ember úgyis megbocsát.


Ez ugyanaz, mint amikor a hívő valamit csinál, aztán majd meggyónja, és minden megy tovább, mintha mi sem történt volna. :)

ápr. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!