Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis pènisz miatt ne akarjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis pènisz miatt ne akarjak inkább pàrkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Senkinek nem akarok kellemetlen helyzetet ezért nem is ismerkedek soha.
ápr. 10. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mi a kérdés?
ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 gergelice16 ***** válasza:
83%
Egy kapcsolat nem csak a szexről szól. Nem tudom, miért lett ilyen nagy divat ez a gondolkodás. Azt adsz bele a kapcsolatba, amit tudsz. Ha értelmes nőt találsz, olyannak fogad el, amilyen vagy. Ha nem, akkor jobb is, hogy nem vagytok együtt.
ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A boldogság nem létezik ***** válasza:
9%
A kettesnek igaza van! Annyi plusszal, hogyha találsz ilyet, ne legyél morci, hogy tart egy szeretőt melletted. Ez így kerek. Sőt, jó házigazdaként (igaz ők akkor találkoznak majd, amikor te a harmadik pluszműszakodat nyögöd), kedveskedj a szeretőnek egy finom borral, jó szivarral, ízletes déligyümölcsökkel!
ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Tisztázni kellene, hogy mekkora a kis pénisz??

Itt a GyK n már a 14 cm es átlagos is kicsi🤔🤣

ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Nincs nagy szerszámom de a pénztárcám vastag.👌
ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Vannak aszexualis nok, vagy siman tul alacsony libidoval, nem igenylik a szexet, keress valakit.
ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, hogy a másik fél döntse el, hogy együtt akar veled lenni avagy sem. Mi van, ha valaki ennek ellenére is veled akar lenni?
ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nincs olyan nő, akinek nem lenne kicsi?
ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Így van, mondd el a méretet bátran, lehet csak nagyon önbizalom hiányos vagy.

Elmesélem a saját sztorimat. 13 éves voltam amikor 15 centi volt a péniszem mereven, akkor egy srácról elterjedt hogy csak kicsi 17 centi hosszú van neki. És a csajokat is hallottam, hogy szivatják hogy nekik 18 kellene. Én nagyon magam alatt voltam.

Ráadásul bátyámnak és édesapámnak is nagy lankadt állapotban is, amikor láttam őket.

Középsuliban amikor már 17 centis volt, akkoreg arról beszéltek a srácok az öltözőben, hogy nem baj ha nem húsz centis mert egy kisebb 16-17 centis is jó lehet, ha tudják használni.

Ráadásul amikor ránéztem a farkamra akkor mindig rövidnek láttam. Lehet meglepő, de volt csaj aki kért tőlem dickpicket, ekkor már 20 éves voltam és még mindig szűz, és azt mondta ez átlagos. De az önbizalomhiányom miatt nem lett semmi a dologból. Aztán 21 evesen, amikor először voltam nővel, akkor ő mondta nagyon sokszor, hogy milyen vastag vagyok, egészen addig a vastagságommal nem is foglalkoztam, lemértük 5,5cm vastag és ő 18 centisnek mérte, elején nem értettem ezt az egy centis eltérést, de aztán rájöttem, hogy ő hozzányomta a vonalzót teljesen, míg ên csak lazán érintettem. De még itt is azt gondoltam, hogy biztos csak kedvességből mondja hogy mêg sosem látott ilyen vastagot. De azért amikor már a 3. nő mondta ugyanezt, illetve fogazta szét a makkomat, annak ellenére hogy az ismerkedésnél előadta, hogy ő milyen ügyesen szop :D akkor jöttem rá hogy baszki nekem tényleg nagy farkam, jôval nagyobb az átlagnál. Mégis 21 éves koromig azt hittem hogy kicsi.

ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
7, Nem akarok senki èrzèseivel játszani meg feleslegesen rabolni az idejét.
ápr. 10. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!