Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a femboy őrület manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a femboy őrület manapság?

Figyelt kérdés

Múltkor elmentem bulizni egy haverommal, és most szembesültem vele, hogy mennyire megváltoztak a trendek. A tipikus izomagyú alfák javarészt egyedül voltak, vagy legfeljebb egymással balhéztak, a nők nagy része pedig fiatalabb, sokszor eléggé lányos kinézetű, hosszú hajú fiúkkal volt, és direkt figyeltem, többen velük is mentek haza.


Aztán eszembe jutott, hogy már máshol is láttam ilyen párokat, és 10 éve még furcsa lett volna, de mostanra annyira általános lett, hogy az utcán már fel sem tűnik, csak most, amikor egyszerre sok ilyet láttam.


Már nem a pénz és a kinézet számít, egyszerűen megváltoztak a preferenciák? A femboyok lettek az új Chadek?



ápr. 14. 11:02
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Nagyjából ilyesmire kell gondolni.

ápr. 14. 11:03
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Mit gondolsz, miért rajonganak milliók a K-pop idolokért?

Az asszonyverő pólós, nonfiguratív tetkós, oakley napszemüveges, BMW-ben gázfröccsel csajozós csávók nem menők.

ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát én olyan sráccal mint a második kép sztem még életemben nem találkoztam pedig sokfelé járok.:D Tényleg megy egy softboy tipus gondolom főleg pl tiktok miatt bár ez egy évtizede is megvolt (Szalay Ricsi, Szabyest más askfm "sztárok") nem teljesen új.


De én azt is tapasztalom ahová megyek edzeni hogy sokkal több 15-18 körüli fiatal srác jár, akár csoportban, szóval az edzés is fénykorát éli egyre inkább. Igaz ők általában nem minel nagyobb tömegre hanem a vékonyabb atletikus formára mennek, és ez is egy teljesen jó cél lehet.

ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

KPOP rajongó vagyok, de nem jönnék össze velük még akkor se ha négykézláb másznának hozzám.

Plasztikai műtéten estek át, megjátszák magukat mennyire rendes, cuki fiúk (vagy lányok) és közben a legtöbb perverz, szexel össze-vissza ugyanúgy mint az átlagos emberek, celebek nyugaton.

Akkor inkább amerikaiaknak adnék esélyt, akik nem kétszínű dögök.

ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Amerikai cégnek dolgozom évek óta...nem kétszínűek, persze álmodozz csak.
ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

#5:


Tudsz te olvasni?


A KPOP "celebek" kétszínűek a sok bolond tini rajongók miatt.

Az USA/UK/EU-iak magasról csesznek rá, hogy a rajongók mit gondolnak az ő szerelmi/szexuális életükről.


Ki nem állhatom a megjátszós, plasztikai műtétek utáni "szépségek" kinézetét. Műek.

Ugyan mi tetszene a férfiatlan, cuki kisfiúkon? (A zene más téma.)

ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

Valahogy ki kell szolgálni a biszex nők igényeit is...


Azokról a "nők"ről, akik rosszul vannak a férfias férfiaktól, megvan a véleményem.


Ilyen kontrollmániás, biszex, önimádó, csak "csajos" környezetben lélegző akárkik.


Na az ilyeneknek feleljen meg a hóhér.

ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan már, alfa, chad, prechad, tini chad, femboy chad. Mit fogtok még kitalálni?


Az incelek az valami bohóc egyesület akik szatírával szórakoztatják a népet? 😂

ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Zavart elméjű fejtegetések...
ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Biztos én valami másik bolygóról jöttem, de nem jönnek be se a "tipikus izomagyú alfák", se ezek a transzneműek.
ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!