Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a femboy őrület manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a femboy őrület manapság?

Figyelt kérdés

Múltkor elmentem bulizni egy haverommal, és most szembesültem vele, hogy mennyire megváltoztak a trendek. A tipikus izomagyú alfák javarészt egyedül voltak, vagy legfeljebb egymással balhéztak, a nők nagy része pedig fiatalabb, sokszor eléggé lányos kinézetű, hosszú hajú fiúkkal volt, és direkt figyeltem, többen velük is mentek haza.


Aztán eszembe jutott, hogy már máshol is láttam ilyen párokat, és 10 éve még furcsa lett volna, de mostanra annyira általános lett, hogy az utcán már fel sem tűnik, csak most, amikor egyszerre sok ilyet láttam.


Már nem a pénz és a kinézet számít, egyszerűen megváltoztak a preferenciák? A femboyok lettek az új Chadek?



ápr. 14. 11:02
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
0%

Életkor függő a dolog.Egy tinilánynak valóban lehet hogy egy softboy lesz a vágyálma, de 25 fölött kizárólag a chad és a sigma jöhet szóba.

40-ig...aztán utána vagy femináci lesz vagy lejjebb adja az igényét

ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11 hülyeség, a tudományosan igaz blackpill megmondta hogy Brad, Chandler, John, Matt, Tyrone és Brody is szóba jöhet. Nem igaz hogy még ez sem tudod.
ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

12

Eme szegény tudatlad parasztnak, mint amilyen én vagyok, tudnál megfejtést adni a fentebb említett úriemberek kilétéről?

ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13 ők alfa vadászszemű olasz görög viking machok, róluk fantáziál és rájuk irigykedik 39f incel a maláj tigris.
ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én nem csodálkoznék a felvetéseden.

Egy 20 éves fiatal szép nő miért ne mehetne haza egy szintén fiatal helyes pasival. Nem a 30+os apatestre fognak gerjedni.

Mellesleg én 35 vagyok és leginkább a 25-30 közöttiek tetszenek. Azokból válogatok.

Ez biztos így marad még ameddig csak tehetem.

ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
a hosszu haj mindig divat volt.. a rockereket is sokan kcsogozik ha nem eppen egy 100 vagy feletti kilos a viseloje..
ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16os írástudatlan vagy
ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én csak az alfa, chad, gazdag, sikeres pasikra gerjedek. Ha nem hozza a szintet vagy nem kellek egy ilyen pasinak akkor inkább a vibrator. 😊😊



Rémesen kiábrándító ez a kategorizálás, elveszi az ember életkedvét. Fiúk ,ti állítjátok be a konkurenciát menőnek es magatokat lúzernek. Egyik férfiban az a jó hogy jó a teste , másiknak jól kereső állása van, a harmadik nagyon okos, a negyedik jó az ágyban, vagy kedves , jó a humorérzéke , családcentrikus , extravagáns , szenvedélyes stb. Biztos kérdező neked is van olyan jó tulajdonsagod amire buknának a nők, csak magadat ásod alá es isteníted a konkurenciádat. Neeee

ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

16!

Az jó, mert én sem akarok elköteleződni, szeretek mindig máshol bulizni és persze új emberekkel ismerkedni.

🤷🏼‍♀️

ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!