Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a femboy őrület manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a femboy őrület manapság?

Figyelt kérdés

Múltkor elmentem bulizni egy haverommal, és most szembesültem vele, hogy mennyire megváltoztak a trendek. A tipikus izomagyú alfák javarészt egyedül voltak, vagy legfeljebb egymással balhéztak, a nők nagy része pedig fiatalabb, sokszor eléggé lányos kinézetű, hosszú hajú fiúkkal volt, és direkt figyeltem, többen velük is mentek haza.


Aztán eszembe jutott, hogy már máshol is láttam ilyen párokat, és 10 éve még furcsa lett volna, de mostanra annyira általános lett, hogy az utcán már fel sem tűnik, csak most, amikor egyszerre sok ilyet láttam.


Már nem a pénz és a kinézet számít, egyszerűen megváltoztak a preferenciák? A femboyok lettek az új Chadek?



ápr. 14. 11:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A szteroidos kigyurt csavo egyaltalan nem ferfias, csak groteszk. Eljott az altalanos undor.
ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
22. A nok tobbsege nem vallja be de vonzodnak szexualisan az erosebb ferfikhoz.. te girnyoként ezt nem ertheted.
ápr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!