Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen esetben? Mit tegyek hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon szűk vagyok és ezért minden nagyon fáj. Ha a párom nekifog ujazni is nagyon fáj. Egy ujjal is nehéz mert alig nyúl oda és máris fáj. Egy ujpercet is alig tud be erőltetni mert amint tovább nyomja sírok a fájdalomtól.



Így sajnos ez nem buli. A páromnak már az anál jutott eszébe, de én azt nem engedem soha.


Félek hogy rá megy a kapcsolatom



ápr. 15. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász először is.
ápr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy nem vagy elég nedves odalent? Már bocs a kifejezésért. Ha száraz vagy valószínüleg nem állsz készen az együttlétre.

Sikosítót kipróbálhatjátok. Kb. akárhol kapni.. pl durex márka.

A páros meg legyen türelmes, ez két emberen múlik, ha nem izgat fel rendesen sosem leszel elég nedves az együttléthez. Hidd el, tapasztaltam már ilyet.

ápr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha szűz lány vagy,ez termèszetes. Hónsapokba fog kerülni fájdalmak között,mire kitágulsz. Gondolom nagy mèretet fogtál ki. Ha nem vagy szűz,akkor gyorsan megszokod.
ápr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen szűz vagyok. Egyáltalán nem olyan nagy de mivel még az egy új is borzasztóan fáj így az még inkább fog.
ápr. 15. 01:41
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Nogyogyaszt meg kell kerni hogy furjon lyukat
ápr. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Korai a szex
ápr. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Száraz is vagy, vagy sikerül benedvesedned?


PRóbálta esetleg a nyelvével? Legalább egy picit mélyebben? Mert a nyelv puha és nyálasabb.


Vagy próbáltatok már síkosítót? Ha nem tudsz benedvesedni akkor ajánlani tudom mindenképp.


És a kellemetlen érzések miatt lehet, hogy ellazulni sem tudsz. Ha nincs akkor még egy hosszabb előjáték sem hátrány.

ápr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kerül hónapokba kitagulni, ez jó nagy butaság. És pláne nem fájdalmas. Ha ennyire nem megy, akkor mindenképp doki, mert elég sokminden okozhatja. Bár ha ő kipróbálná az anált, te meg hallani sem akarsz róla, akkor ez még később probléma lesz koztetek.
ápr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy fejben nagyon rágörcsölsz? Tudom, hogy ez genetika, mert pl.: a legjobb barátnőm (mindent megbeszélünk egy szűkebb társasággal) elmesélte anno, hogy ő nagyon szűk. Régen egy tampont se tudott felrakni. Aztán elmesélte, hogy amikor a szüzességét elvesztette eleinte nem nagyon ment be a srác pénisze és fejben kellett helyre raknia, hogy ő ezt amúgy akarj. És amikor fejben helyrerakta helyben és sikerült mentálisan ellazulnia, akkor bement.


Nem mondom, hogy ne menj dokihoz, de el tudom képzelni, hogy valami mentális gátad van.

ápr. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is azt hiszem, hogy még korai a szex. Éretlen vagy hozzá. Nem tudsz ráhangolódni.

De menj el orvoshoz, ki tudják zárni nem-e valami egyéb áll a háttérben.

ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!