Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány az suliból akinek nagyon bejövök.mindig az én közelemben akar lenni.szép is meg minden,de nem tudom vele elkėpzelni magam.hogyan utasítsam vissza hogy ne bántsam meg,de határozott legyek?
2012. febr. 16. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ha megbántod?mond meg neki egyszerűen hogy nem az hogy miért már nem fogja érdekelni.tíz perc múlva már ůgyis mássl fogja ezt csinálni.
2012. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugy hogy ne bants meg lehetetlen
2012. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"Figyu, tudom hogy tetszem neked és jólesik meg minden de az az igazság hogy te nem vagy az esetem. Remélem megérted, és kívánom hogy találj egy olyan srácot akivel kölcsönös a vonzalom"
2012. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!