Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik Ő, már egy jó ideje, de Ő nem tud róla. Bármiről el tudunk beszélgetni élőben :P, nagyon rendes, többször hazavisz,kedves gesztusai vannak, de a neten a beszélgetés sehogy sem megy. Mi a csudát csináljak, olyan türelmetlen vagyok :(( és nem akarom a tudtára adni hogy tetszik nekem.
2011. aug. 19. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Csináljál szilvás buktát ,mert azt szeretem *-*
2011. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat várok
2011. aug. 19. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát most mit mondjak? Ez egy hülye kérdés -.-' Mondd meg neki ,hogy szereted azt ennyi:

a válasza:

1. Hagyjál békén

2. Én is szeretlek ^^

Happy End és ennyi ( esetleg szívtad)

2011. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem add a tudtára! hasonlo helyzetben vok, csak én fiu vok, aki csinalja a szep gestusokat stb, azt varom h a csaj is mondjon mar vmit, mert en megtettem az elso lepest. A netes beszelgetes nekunk se megy :D
2011. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne beszélgess vele neten...ennyire egyszerű. Van telefon is. :)

Türelmetlenkedsz, de ugyanakkor nem akarod a tudatára adni, h tetszik...nőj már fel végre, a végén még talál majd mást, aki kimutatja neki amire vágyik! ;)

Egyébként velem hasonló a szitu. Kb 3 hete megismertem egy lányt és nagyon bejön, teszem neki a szépet, stb (nem meghúzni akarom), részéről viszont elég közömbös, de ugyanakkor élvezi a társaságom az elmondása szerint.

29/F

2011. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!