Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit tehetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tehetek, hogy kevésbé utáljon?

Figyelt kérdés

A barátommal több éve vagyunk együtt, ő még a családjával lakik. Nemrégiben az egyik rokonuk hozzájuk költözött. Párszor beszélgettünk, kedves volt és én is vele. Azonban már kétszer előfordult egy olyan helyzet, hogy épp mentem el tőlük, ő nem tartózkodott a lakásban (pl, erkélyen vagy épp fürdőben volt, tehát lakáson belül, de más, messzebbi helyiségben), így már mikor a cipő rajtam volt nyilván nem mentem végig a lakáson, hogy elköszönjek, így csak a családjától köszöntem el, akik épp ott voltak. Így már visszagondolva tudom, hogy bunkóság ez úgymond, de akkor így tűnt logikusnak, hisz cipővel mégsem vághatok át. Na mármost az a problémám, hogy a barátom valamelyik nap viccesen megjegyezte, hogy az a rokonuk aki velük lakik "utál" engem. Nem tudom, hogy ezt komolyan mondta e, mert eléggé viccelődött ezzel, de azóta nagyon rosszul érzem magam, bűntudatom van. Nem akarok rossz viszonyt, hisz gyakran járok hozzájuk, így valami tanácsot/tippet kérnék hogy menthetném ki magam ebből a helyzetből. Tudom elsősorban ezentúl köszönök bármi van.

Egyébként érdekes az is, hogy szerintem ez úgymond hozzám tartozik, ugyanis korábban is volt már "köszönős" problémám mással is, mert épp nem vettem észre az utcán többször és nem köszöntem, aminek szintén sértődés lett a vége. Egyszerűen én ezt a köszönés dolgot nem veszem annyira komolyan, mint mások, de persze ez nyilván nem lehet kifogás.

22/L



2019. máj. 12. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akivel együtt lakom annak nem kell minden alkalommal illedelmesen köszönnie,hisz látjuk még egymâst.Ha tényleg utál az szerintem nem emiatt lesz.De én megkérdeztem volna a barátom,gogy mi az utálat oka.
2019. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lakom velük, csak átjárok :) Ha bemegyek természetesen köszönök mindig, az elköszönés hiánya volt csak probléma...
2019. máj. 12. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiabálj be ilyenkor, hogy szia Maris, elmentem, puszi neked is. Vagy mondd az ott levőknek, ha nem akarsz kiabálni, hogy jajj már nem mész be cipővel, de puszilod Marist is.

Amúgy szerintem fordított az ok-okozat, azért nem jön ki a családdal együtt elköszönni, mert nem vagy szimpi.

2019. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :( Mindegy, azért remélem megoldódik a helyzet, köszi a tanácsot! :)
2019. máj. 12. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!