Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb, amit ebben az esetben tehetek?

Figyelt kérdés

Egy éve megismertem egy pasit,aki alegjobb dolog,ami egész életemben történt.

Ő is nagyon szeret/ett. Sok helyre jártunk együtt,nagyon jó volt minden.

Aztán én kezdtem többet gondolni a dologról,beleszerettem és állandóan "bepróbálkoztam". Nem vettem tudomásul,hogy ő nem akar többet barátságnál.

Ugye addig minden hétvégén csináltunk valamit,minden este telefonáltunk.

Aztán ahogy állandóan nyomást fektettem rá a szerelmemmel,hogy legyen már valami,leredukálódott a találkozások,telefonok száma.

Akkor veszítettem el apukámat,anyukám külföldre költözött. Görcsösen kapaszkodtam a pasiba,lét kézzel,nehogy ő is eltűnjön,mert abba belehalok.

És megtörtént...addig erőszakoskodtam,hogy többet nem írt vissza.

Egy közös barátunknak mondta,hpgy nagyon nagyon szeret engem ,hiányzom és nagyon szeretne segíteni,de nem bírja,hpgy állandóan nyomás alatt tartom,mert ő nem akar többet.

2 hónapja sikerült feldolgoznom mindent, egy hónapja van barátom,akit szeretek.

De a pasival azóta sem,1,5 hónapja nem beszélünk. Az elküldött üzeneteket nem olvassa el.

Hogyan nyerhetném vissza őt,MINT BARÁT? Hogyan adjam tudtára,hogy kész,vége, nem üldözöm a szerelmemmel.

Neki is most egy elég rossz időszak van az életében,erre jöttem én is a hülyeségemmel.

Most látom tisztán a dolgokat.

Most elengedtem,írni sem írok neki,viszont augusztusban együtt mennénk fesztiválra,amire a bérletem is megvan...

Mit csinálhatnék? Hogyan érjem el,hogy újra beszéljünk egyáltalán?

22N



2017. jún. 30. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy lecsillapodjanak a kedélyek! Majd, idővel jelentlezik, ha tényleg nagyon hiányzol neki. Ha nem, akkor tanulj az esetből. Inkább koncentrálj a párkapcsolatodra.
2017. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilvàn nem baràtként akarod! Legalàbb magadnak ne hazudj..ha egyszer szereted/szeretted hogy baràtkozhatnàl vele?!! Mindig reménykedni fogsz,hogy összejön veled! Hagyd inkàbb,jobban jàrsz.
2017. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van barátom,szóval nyilván barátként. Egyébként is,mint ember hiányzik. Meg is beszéltük régebben,hogy olyanok vagyunk mint a lalkutársak. Befejezzük egymás nondatait stb
2017. jún. 30. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj vele barátkozni. Evolúció bácsi (vagy ha abban hiszel, Isten) nem azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással, hanem hogy szaporodjanak.
2017. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!